Hotelový systém

Priamy predaj 4.0 nový level automatizácie online predaja izieb

Horeca Group Blog

Book direct, PMS

08. decembra 2017

 

Skúsení hoteliéri a ubytovatelia veľmi dobre vedia, že predaj ubytovania je doslova čarovný. Prekvitá do plnej obsadenosti až overbookingov alebo zúfalo čaká na nekončiacu mimosezónu bez hostí. Našim cieľom je optimalizovať a automatizovať online predaj vašich ubytovacích kapacít tak, aby sme vám priniesli nástroje na zlepšenie predaja hluchých období v roku a maximalizovali výnos z predaja sezónnych kapacít a silných období v roku. 

Veľký krok k automatizácii online predaja

Od decembra môžete zabudnúť na neustále aktualizovanie dostupných izieb na vašom webovom online predaji. Náš systém sme pre vás vylepšili tak, aby za vás sledoval aktuálny stav obsadenosti a analyzoval dostupnosť izieb. Iba aktuálne dostupné izby sa vašim hosťom zobrazujú a ponúkajú do predaja. 

priamy predaj ubytovania

Súčasťou online predaja sú zvýhodnenia dlhších pobytov

Každému hosťovi pri online rezervácii zvýrazňujeme možnosť získania väčšej zľavy pri dlhších pobytoch. Výšku zľavy je možné jednoducho nastaviť v každom type izby pre rôzne dĺžky pobytov. 

Zľava pri dlhšom pobyte je automaticky prepočítaná, pôvodná cena preškrtnutá a zobrazená nová cena, ktorá zahŕňa zľavu nastavenú v admine systému. 

Automatická práca s aktuálnou obsadenosťou

Predaj výhradne dostupných izieb bez nutnosti manuálnej aktualizácie je veľkým posunom vpred, no urobili sme ešte o krok ďalej. Predaj lukratívnych termínov dokáže byť veľmi rýchly a často sa vám stávalo, že predĺžené víkendy, termíny zaujímavých podujatí vo vašom okolí a pod. sa veľmi rýchlo vypredali a vy ste až potom zistili, že ste tieto dátumy mohli lepšie zúžitkovať a predať o niečo drahšie. 

Náš systém vám automaticky postráži lukratívne termíny. Vaše lukratívne termíny sú práve tie, kedy máte zvýšenú obsadenosť. Dávame vám možnosť nastavenia cenových koeficientov, ktoré vám automaticky navyšujú predajné ceny so stúpajúcou obsadenosťou. Systém v reálnom čase vyhľadávania dostupných izieb zo strany hosťa kontroluje obsadenosť hotela v tomto termíne a podľa stavu obsadenosti uplatní cenové koeficienty v online predaji.

Pri nízkej obsadenosti môže systém sám ponižovať základnú cenu a naopak, pri zvýšenej obsadenosti sám zvyšovať predajné ceny v reálnom čase. Vy si tak nemusíte strážiť podujatia a akcie vo vašom okolí. Tie sa prejavia na vašej obsadenosti a systém vám podľa vašich koeficientov upraví predajné ceny. 

admin ellipse priamy predaj hotelový systém
 

Plávajúce ceny a automatizácia sú silným a veľmi pružným nástrojom priameho predaja a dokážu vo veľkej miere zintenzívniť a zefektívniť priamy predaj a výnosy z ubytovania. Vyskúšajte si moderný systém predaja a posunte sa na nový level priameho predaja. 

Po každej rezervácii v systéme má klient možnosť prihlásiť sa do nášho "On-board" modulu a spravovať si svoju rezerváciu online. Počuli ste už tejto funkcionalite nášho systému Ellispe? 

 

Najnovšie z blogu

Last news

Nový web pre lyžiarsku školu a požičovňu

Sme veľmi radi, že po posledných vyladeniach detailov a doplnení anglickej mutácie sme dnes mohli spustiť na ostrej doméne novú webovú stránku. Tentokrát sme trochu odbočili priamo od hoteliérstva, ale nie ďaleko.

Last news

Fiškálny modul a servisné stredisko

Od konca roka 2017 sme sa stali servisnou organizáciou pre fiškálne tlačiarne a fiškály od spoločnosti Bowa. Náš ubytovací a reštauračný systém tak s ľahkosťou prepojíme na váš existujúci alebo nový fiškálny modul.

Last news

Priamy predaj 4.0 nový level automatizácie online predaja izieb

Plávajúce ceny a automatizácia sú silným a veľmi pružným nástrojom priameho predaja a dokážu vo veľkej miere zintenzívniť a zefektívniť priamy predaj a výnosy z ubytovania. Vyskúšajte si moderný systém predaja a posunte sa na nový level priameho pred

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať