Hotelové webstránky
a grafický dizajn

V súčasnom online svete už nestačí byť iba online. Svoj produkt musíte vedieť predať. Cielene, strategicky a v správnom čase. Štýlový dizajn v správnom kontexte produktu dokáže výrazne zvýšiť úspešnosť predaja.

Ponuka služiebCenová ponukaHotelová webstránka

Hotelové webstránky

Vyvinuli sme CMS systém priamo prispôsobený potrebám hotelov a hotelovým službám. Všetky vaše novinky, aktuality, eventy, pobytové balíčky alebo darčekové poukazy si jednoducho a veľmi rýchlo upravujete na webovej stránke sami. Každý obsah webstránky je pripravený na zdieľanie v online svete a optimalizovaný pre aktívne získavanie nových rezervácií a objednávok z webu.

Pomôžeme vám s návrhom, dizajnom a konceptom webovej stránky, ktorej cieľom bude zvýšenie podielu priamych rezervácii a online objednávok.

Viac info
Hotelový web
Hotelový web
Hotelový web

Prinášame vám flexibilitu a voľnosť. Neobmedzené vytváranie špecializovaných podstránok vám umožnia maximalizovať výnosy a konverzie počas významných období pre váš hotel.

Microsites show

Hotelová microsite

Špecializované podstránky vášho webu slúžia na maximalizáciu výnosov a nadpriemernú konverziu práve v čase, kedy to vy potrebujete. Vytvorte špecializovanú microsite pre vašich firemných zákazníkov, alebo vytvorte špeciálnu podstránku pre zimnú sezónu, ktorá je pre váš hotel dôležitá.

Okrem podpory predaja sú microsite výbornou alternatívou pre súťaže, hlasovania a rôzne formy podpory návštevnosti a budovania značky hotela v online prostredí.

Viac info

Najnovšie z blogu

Last news

Základné predpoklady pre úspešnú a predajnú hotelovú web stránku

Aby mohla byť hotelová web stránka naozaj úspešnou a predajnou, musí spĺňať viacero predpokladov. Vybrali sme pre vás tie základne a najpodstatnejšie.

Last news

Realizácia Boutique Hotel pod Lipou - hotelový web

V závere roka 2016 sme realizovali predajný hotelový web pre krásny hotel v rekreačnej oblasti Morda. Našim cieľom bolo vytvoriť štýlový web s moderným dizajnom a silnou predajnou stratégiou.

Last news

Keď zadarmo vôbec nie je zadarmo

V poslednej dobe sa stretávame s aktívnym predajom webovej stránky pre hotely zo strany booking.com. Ponúkaná je úplne zadarmo, ale je to naozaj všetko zadarmo?

Pripravený na zmenu?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať