Optimalizované cloudové riešenia

Urobte maximum pre nárast obsadenosti, efektívnosti a spokojnosti hostí. Automatizáciou procesov zjednodušte každodenné povinnosti a zjednodušte si cestu k správnym rozhodnutiam.

Naše hlavné zamerianie

Naše produkty

Manažér

Ubytovací systém (PMS)

Manažér

Booking engine a priamy predaj

Manažér

Food and Beverage systém

Manažér

Plánovací a kontrolingový systém

Manažér

CRM systém a podpora predaja

Manažér

Automatizácia a XML komunikácia

Novinky v našom blogu

Last news

Realizácia Boutique Hotel pod Lipou - hotelový web

V závere roka 2016 sme realizovali predajný hotelový web pre krásny hotel v rekreačnej oblasti Morda. Našim cieľom bolo vytvoriť štýlový web s moderným dizajnom a silnou predajnou stratégiou.

Last news

Keď zadarmo vôbec nie je zadarmo

V poslednej dobe sa stretávame s aktívnym predajom webovej stránky pre hotely zo strany booking.com. Ponúkaná je úplne zadarmo, ale je to naozaj všetko zadarmo?

Last news

Ako správne začať s online marketingom hotela?

Aby sme mohli začať s online marketingom hotela je nevyhnutné splniť týchto základných päť krokov. Vráťme sa trošku späť a zamyslime sa nad tým na čo nám vlastne online marketing je.

Last news

Sociálne siete v online marketingu hotela

Dve hodiny denne strávi užívateľ facebooku na sociálnej sieti. Sociálne siete prinášajú do online marketingu hotela viaceré prínosy.

Last news

Nechceme vidieť pravdu, tešíme sa z vysokej obsadenosti

Internetové systémy rezervovania (IDS) a online cestovné kancelárie (OTA) zastávali silnú pozíciu už v minulosti, preto sa v dnešnom online svete nemôžeme čudovať, že sa ich pozície na trhu ešte zintenzívnili. Online rezervovanie.

Last news

Zaujímavosti, ktoré ste možno o TripAdvisore nevedeli

V roku 2016 oslavuje cestovateľský portál svoje 16 narodeniny a to čo sa mu za jeho históriu podarilo dosiahnuť je naozaj obdivuhodné.