Online marketing
a podpora predaja

Maximalizujeme vaše výnosy a priame predaje aktívnym online marketingom so stratégiou. Vytvárame pre vás remarketingové kampane a prepájame viaceré online nástroje. Vyťažte z dnešného online prostredia maximum s minimálnym budgetom.

Viac infoCenová ponuka

Booking engine - priame rezervácie

Náš nástroj priameho predaja už dnes prináša viacerým hotelom denne nové a nové priame rezervácie. Bez provízie. Bez dodatočných poplatkov. Je priamou súčasťou hotelového webu a vaším nástrojom so systémom flexi rate. Ako hoteliér kráčajúci s dobou maté dennodenne možnosť upravovať ceny pobytov, last minute ponúk, vytvárať pobytové balíčky.

Novinkou je nastaviteľné prepojenie doplnkových služieb s konkrétnymi pobytovými balíčkami, nastavenie minimálnej dĺžky pobytu, fixovanie predaja iba pobytových balíčkov vo vybraných obdobiach alebo limitovanie pobytových balíčkov na konkrétny deň nástupu na pobyt. Samozrejmou súčasťou je priama online platba prevodom alebo platobnými kartami s 3D security kódom ako štandardom bezpečnosti v bankovom sektore.

Viac infoCenová ponuka
Hotel online booking free
be direct

Book direct je dnes už kampaň známa po celom svete. Každý hotelier vie prečo sú priame rezervácie najvýhodnejšie v distribúcii. Povedomie kampane a výhod sa stále viac dostáva k hosťom. Umožnite im jednoduchú a prehľadnú online rezeváciu na vašom webe.

Cena: 0 % provízia za vytvorené rezervácie

Microsites show

Darčekové poukazy

Nie je lepší darček ako spoločný rodinný relax v obľúbenom hoteli. Dajte vaším hosťom možnosť online nákupu darčekového poukazu na pobyt vo vašom hoteli. Vytvárajte neobmedzené množstvo typov darčekových poukazov. Majte správu a administráciu nakúpených poukazov prehľadne na jednom mieste.

Okrem klasického pobytového poukazu sú u hostí obľúbené aj darčekové poukazy na doplnkové služby, či kreditné poukážky do hotelovej reštaurácie. Maximalizujeme váš predaj a realizáciu vášho produktu.

Viac infoCenová ponuka
be ready

Nástroj priameho predaja môžete neobmedzene a bez dodatočnej provízie využívať na priamy online marketing. Pomôžeme vám pripraviť stratégiu pre rôzne segmenty vašich zákazníkov. Prepojíme Adwords kampanie so sociálnymi sieťami a booking engine na vašom webe. Naštartujeme váš aktívny online predaj.

Online kampane a sociálne siete

Každý segment zákazníkov konkrétneho hotela je iný a vyznačuje sa špecifickým správaním v online prostredí. Pomocou Google Tag managera, ktorý implementujeme do vášho hotelového webu analyzujeme návštevnosť a správanie zákazníkov v procese nákupu. Vytvoríme spolu s vami koncepčnú stratégiu pre online marketing a pripravíme plán online kampaní pre kľúčové obdobia pre váš predaj.

Pomôžeme vám s návrhom, dizajnom a konceptom bannerov a grafických podkladov pre online kampane, ktoré zvýšia ich úspešnosť a budú korešpondovať s celkovým dizajnom hotelového webu. Pracujeme s externými platenými aplikáciami a spravujeme desiatky profilov na sociálnych sieťach.

Viac infoCenová ponuka
Hotel online marketing a kampane
be social

Pri jednorázovej aj dlhodobej spolupráci s online marketingom hotela sa vám aktívne staráme o vytváranie pútavého obsahu. Vytvárame obsah, graficky ho spracujeme, naplánujeme uverejňovanie príspevkov na sociálnych sieťach a vašom webe. V správnom čase, na správnom mieste.

Cena: Komplexná správa online marketingu od 300 Eur/mesiac

Obsahový marketing hotela

Obsahový marketing

Produktové fotografie a videá, fotografie jedál a nápojov, eventov a doplnkových služieb hotela, vytváranie newslettrových kampaní, nových článkov blogu so správnymi kľúčovými slovami, vytvorenie obsahového plánu pre príspevky na sociálnych sieťach a mnoho iného.

Byť aktívny na všetkých frontoch je nielen technicky, ale aj časovo veľmi náročné. Outsourcujte online marketing, ušetrite čas a náklady, zlepšite výsledky online kampaní vďaka našim dlhoročným skúsenostiam.

Viac infoCenová ponuka
be active

Najnovšie z blogu

Last news

Denný dashboard hotelového systému vždy po ruke

Odovzdanie pracovnej zmeny, rýchly manažérsky prehľad, sumár príchodov a odchodov pre aktuálny deň v ubytovacom systéme Ellipse prinášajú komplexný prehľad nie len pre recepčných ale aj manažérov hotela. Je praktický, prehľadný a vždy po ruke.

Last news

Ako hotel pripraviť na veľký príchod GDPR?

GDPR sa nezadržateľne blíži. Máme sa bát veľkých pokút? Je to len ďalší byrokratický nezmysel alebo si ideme v ochrane dát o našich hosťoch urobiť poriadky?

Last news

Paradox voľby v online predaji hotela

Ako predaj hotela optimalizovať? Paradoxne minimalizujte. Pretože sloboda voľby a široký výber pobytov môže našich hostí doslova paralyzovať a viesť už od kúpy ku nespokojnosti s výberom.

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať