Moderná a responzívna webová stránka hotela

booking manager cms

 

Pre potreby hotelov a našich klientov sme vytvorili unikátny CMS systém Booking manager. Pomocou prehľadného administratívneho prostredia si svoju modernú a responzívnu stránku riadia a upravujú samotní manažéri hotela. Pri tvorbe systému sme brali do úvahy nové trendy a štandardy webdizajnu a zároveň sme systém prispôsobili špecifickým potrebám hotelov a ubytovacích zariadení. 

Online booking / Darčekové poukazy / Galérie a videá / Blog / Online jedálny lístok / Pobytové balíčky / Aktivity a podujatia v okolí / TripAdvisor connect 

 

 

Aké sú moderné trendy
webdizajnu?

Rozmach mobilných zariadení priniesol novú potrebu
prispôsobenia webovej stránky pre rôzne typy zobrazovacích zariadení.
Po tom ako Google sprísnil pravidlá vyhľadávania a penalizuje stránky bez optimalizácie
je dnes už responzívnosť stránky nevyhnutnosťou.

moderny dizaj webu

 

Moderný vzhľad

Moderný dizajn vo všetkých formách aj vo webdizajne sa dnes opiera o maximálnu jednoduchosť, prehľadnosť a intuitívnosť. Tieto atribúty však nesmú potláčať funkčnosť a použiteľnosť Vašej prezentácie.

 

 

emocie v zaberoch


Emócie v záberoch

Základom hotelového webu sú plné, ostré a veľké fotografie, plné emócií, radosti, relaxu a blahobytu. Na Vašich záberom nesmú chýbať aj skutoční hostia, emócie a ukážky jedál.

 

 

 

Prepojenie a zdieľanie

Dnešná webstránka by bez prepojenia na sociálne siete takmer neexistovala, na to je potrebné myslieť už pri samotnom návrhu webovej stránky. Prepojíme Vašu prezentáciu s online svetom sociálnych sietí a maximalizujeme jej výkonnosť. 

 

 

online rezervovanie je priorita

 

Dôraz na rezervovanie

Časy, kedy sa na web umiestnil statický formulár a pultový cenník sú nenávratne preč. Trendom v hoteliérstve je rezervovanie dostupné v reálnom čase, s online platbou a záväzným potvrdením.  

otvorenosť


Aktuálnosť a otvorenosť

Moderná stránka musí nevyhnutne spĺňať podmienku aktuálnosti, vytvorili sme pre hoteliérov systém, v ktorom si jednoducho a sami budú neustále vytvárať a dopĺňať informácie pre hostí. 

 

vzťahy


Vytváranie vzťahu

Stránka hotela by mala byť miestom, kde nájdu hoteloví hostia pocit istoty a dôvery. Tie sa vytvárajú nielen aktuálnymi a hodnotnými informáciami, ale aj vernostným systémov vedúcim k opakovaným nákupom pobytov. 

Kontaktujte nás!