Rezervovanie pobytu na webe hotela z pohľadu hosťa

vyber terminu

Krok #1: Výber pobytu

Základným parametrom rezervovania pobytu je výber termínu a kapacít izby. 

Hostia si na webovej stránke hotela vyselektujú dostupné izby a typy pobytov podľa termínu pobytu a kapacity izbieb. Hostia si v našom systéme môžu zarezervovať až 4 izby súčasne. Pre každú izbu je možné zadefinovať rôznu požiadavku na počet pevných lôžok a počet prístelok. 

Na základe termínov a počtu osôb systém hosťom zobrazí všetky dostupné typy izieb.

Pri každej izbe je dostupná celá galéria s fotkami a info, kde je možné okrem základného opisného textu umiestniť aj napr. virtuálnu prehliadku izby. Okrem základnej dostupnej ceny ubytovania sa hosťom v rámci cenových variánt zobrazia aj všetky dostupné pobytové balíčky spolu s opisom, čo ktorý pobytový balíček obsahuje. 

dostupne izby pri online rezervovaní pobytu
vyber doplnkových služieb k pobytu pri online rezervácii

Krok #2: Doplnkové služby

Prvý upselling začína už na webe hotela pri online rezervovaní

Umožnite vašim hosťom rezervovania obľúbenej masáže, obľúbeného vína alebo babysittingu pre deti. Doprajte im možnosť vyskladať si pomocou doplnkových služieb pobyt podľa predstáv. Prekvapiť môžu manželku alebo partnerku kyticou kvetov alebo svoje deti plyšovým medveďom alebo inou hračkou pre deti. 

Krok #3: Sumár a kontakt

V treťom kroku online rezervácie si hostia môžu skontrolovať objednané služby 

Pri kontrole ponúkame možnosť návratu a doplnenie rezervovania o ďalšie doplnkové služby, na ktoré mohol hosť v druhom kroku rezevovania zabudnúť. Pri formulári na kontaktné údaje hosťa hotelom odporúčame zjednodušenie obsahu formulára na 4 základné údaje (meno, priezvisko, e-mail, poznámka). Zložitý formulár môže spôsobiť stratu až 35% nákupov. 

dostupne izby pri online rezervovaní pobytu
platba pri online rezervovaní pobytu v hoteli

Krok #4: Platba

Záverečný krokom rezervovania pobytu je platba

Napriek dnes už veľmi zabezpečenom spôsobe online platieb existujú cetovatelia, ktorí uprednostnia platbu zálohovou faktúrou. Preto hotelom okrem priamej platby prevodom a platobnými kartami odporúčame používať aj spôsob úhrady pobytu zálohou faktúrou. Naopak modernejší a vo svete bežne používaný je spôsob úhrady cez systém Pay-pal. 

VYSKÚŠAJTE SI ONLINE REZERVOVANIE NA NAŠOM DEMO HOTELI 

 

Kontaktujte nás!