TripAdvisor

Zaujímavosti, ktoré ste možno o TripAdvisore nevedeli

Horeca Group Blog

Cestovanie, online predaj

12. septembra 2016

V roku 2016 oslavuje cestovateľský portál svoje 16 narodeniny a to čo sa mu za jeho históriu podarilo dosiahnúť je naozaj obdivuhodné. Asi také najbežnejšie vnímanie tohto portálu sa viaže s hodnotením spokojnosti s pobytmi a inými službami cestovného ruchu po celom svete. Na Slovensku je jeho využívanie obmedzené najmä na hlavné mesto. Viaceré štatistiky dosahujú úchvatné čísla.

TripAdvisor nie je iba o TripAdvisore, táto spoločnosť riadi a prevádzkuje spolu 23 cestovateľských portálov a značiek. Na ich stránkach je mesačná návštevnosť 350 milónov užívateľov každý mesiac. Užívatelia nahrali na tento portál viac ako 46 miliónov súkromných fotografií. Počet recenzií na portáli presiahol 290 miliónov vo viac ako 5,3 miliónov rôznych zariadení a destinácií. Každú minútu sa na portáli uverejní 190 nových príspevkov. Mobilná aplikácia TripAdvisora bola stiahnutá viac ako 230 miliónov krát. Na TripAdvisore je registrovaných viac reštaurácii ako hotelov. 

Vedeli ste že zelené oko v logu TripAdvisora znázorňuje odporúčanie kam by cestovatelia mali ísť a červené kam radšej nie?  

tripadvisor zaujimavosti infografika

Najnovšie z blogu

Last news

Denný dashboard hotelového systému vždy po ruke

Odovzdanie pracovnej zmeny, rýchly manažérsky prehľad, sumár príchodov a odchodov pre aktuálny deň v ubytovacom systéme Ellipse prinášajú komplexný prehľad nie len pre recepčných ale aj manažérov hotela. Je praktický, prehľadný a vždy po ruke.

Last news

Ako hotel pripraviť na veľký príchod GDPR?

GDPR sa nezadržateľne blíži. Máme sa bát veľkých pokút? Je to len ďalší byrokratický nezmysel alebo si ideme v ochrane dát o našich hosťoch urobiť poriadky?

Last news

Paradox voľby v online predaji hotela

Ako predaj hotela optimalizovať? Paradoxne minimalizujte. Pretože sloboda voľby a široký výber pobytov môže našich hostí doslova paralyzovať a viesť už od kúpy ku nespokojnosti s výberom.

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať