TripAdvisor

Zaujímavosti, ktoré ste možno o TripAdvisore nevedeli

Horeca Group Blog

Cestovanie, online predaj

12. septembra 2016

 

V roku 2016 oslavuje cestovateľský portál svoje 16 narodeniny a to čo sa mu za jeho históriu podarilo dosiahnúť je naozaj obdivuhodné. Asi také najbežnejšie vnímanie tohto portálu sa viaže s hodnotením spokojnosti s pobytmi a inými službami cestovného ruchu po celom svete. Na Slovensku je jeho využívanie obmedzené najmä na hlavné mesto. Viaceré štatistiky dosahujú úchvatné čísla.

TripAdvisor nie je iba o TripAdvisore, táto spoločnosť riadi a prevádzkuje spolu 23 cestovateľských portálov a značiek. Na ich stránkach je mesačná návštevnosť 350 milónov užívateľov každý mesiac. Užívatelia nahrali na tento portál viac ako 46 miliónov súkromných fotografií. Počet recenzií na portáli presiahol 290 miliónov vo viac ako 5,3 miliónov rôznych zariadení a destinácií. Každú minútu sa na portáli uverejní 190 nových príspevkov. Mobilná aplikácia TripAdvisora bola stiahnutá viac ako 230 miliónov krát. Na TripAdvisore je registrovaných viac reštaurácii ako hotelov. 

Vedeli ste že zelené oko v logu TripAdvisora znázorňuje odporúčanie kam by cestovatelia mali ísť a červené kam radšej nie?  

tripadvisor zaujimavosti infografika

Najnovšie z blogu

Last news

Základné predpoklady pre úspešnú a predajnú hotelovú web stránku

Aby mohla byť hotelová web stránka naozaj úspešnou a predajnou, musí spĺňať viacero predpokladov. Vybrali sme pre vás tie základne a najpodstatnejšie.

Last news

Realizácia Boutique Hotel pod Lipou - hotelový web

V závere roka 2016 sme realizovali predajný hotelový web pre krásny hotel v rekreačnej oblasti Morda. Našim cieľom bolo vytvoriť štýlový web s moderným dizajnom a silnou predajnou stratégiou.

Last news

Keď zadarmo vôbec nie je zadarmo

V poslednej dobe sa stretávame s aktívnym predajom webovej stránky pre hotely zo strany booking.com. Ponúkaná je úplne zadarmo, ale je to naozaj všetko zadarmo?

Pripravený na zmenu?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať