Moderný hotelový web

Web design a predajné hotelové web stránky

Horeca Group Blog

Cieľ a dôraz

Hotelová web stránka je v prvom rade predajný kanál a jej hlavnou úlohou, z nášho pohľadu, je prínos online rezervácií pobytov a skupinových podujatí. V druhom rade je zdrojom informácií a musí byť prehľadná a jednoduchá pre jej návštevníkov. Pri vyhľadávaní informácií musí mať schopnosť potenciálneho hosťa premenienať na reálneho kupujúceho a opäť sa dostávame do oblasti jej hlavného cieľa.

Pri tvorbe hotelového webu dávame dôraz na jedinečný a moderný dizajn, responzívnosť a použiteľnosť, prehľadnosť a minimalizmus v dizajne aj v kóde. Z pohľadu efektívnosti je dnes nevyhnutná rýchlosť a svižnosť web stránok, bezpečnosť a ochrana dát, SEO optimalizácia už pri tvorbe webu a musí spĺňať rad ďalších technických požiadaviek.

Webová stránka hotela musí byť pripravená pre online marketing a zdieľanie na sociálnych sieťach. Je nevyhnutné už pri tvorbe webu integrovať stránku so službami Google (Google Analytics, Google Tag manager, Google Search Console a iné) pre aktívne zvyšovanie jej návštevnosti a budúce konverzie.

Hlavným cieľom webovej stránky hotela je priama online rezervácia pobytu. Štruktúra webovej stránky, jej obsah a dizajn majú za cieľ premieňať návštevníkov na aktívnych kupujúcich.

Kľúčové konverzie: online rezervácia, objednávka skupinového podujatia, rodinnej oslavy, svadby

Hotel pod Lipou

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, custom CMS, rozšírenia pre online objednávkové formuláre, og:meta descriptions pre online marketing a fecebookové kampane, selektívny predaj pobytových balíčkov, eventový kalendár pre interné a externé podujatia.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Pre potreby hotelov sme vyvinuli špecializovaný CMS systém, ktorý obsahuje všetky oblasti hotelových služieb, akciové pobytové balíčky, darčekové poukazy, podujatia v hoteli a jeho okolí, blog hotela, objednávkové formuláre s analýzou ich odosielania a ďalšie funkcionality.

Výhody: rýchla implementácia aj pri vašej novej webstránke

Hotel Crocus

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, custom CMS, predaj cenových variácií pobytov, UX optimalizácia a dôraz na priamy online predaj.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Našim klientom po spustení novej webovej stránky optimalizujeme obsahovú štruktúru a vylepšujeme užívateľskú skúsenosť. Na základe analýz reálnych návštev hostí a ich správania na webe optimalizujeme cestu k nákupu. Mnohé z dodatočných opatrení majú významný vplyv na množstvo priamych online rezervovaní.

Cieľ: vyššia konverzia online nákupu a vyššie výnosy

Hotel International

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, XML komunikácia, predaj darčekových poukazov, rozšírený hotelový blog, časové publikovanie článkov blogu, prepojenie s hotelovým účtom na Instagrame a zobrazovanie príspevkov.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Hotelový blog je dnes základným nástrojom hotela pri práci s online marketingom. Naše nastavenia prinášajú širokú variabilitu vo funkčnosti, obsahujú prednastavené prvky SEO optimalizácie a meta popisy, ktoré sa využívajú pri ďalšom zdieľaní článkov na sociálnych sieťach hotela.

Cieľ: jednoduchá a prehľadná cesta k systematickému zvyšovaniu návštevnosti

ProEvents

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, individuálny CMS systém pre pridávanie eventových aktivít, katalóg aktivít s aktívnymi filtrami, individuálny systém tvorby a komunikácie ponúk pre realizáciu eventov.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Online aplikácie dokážu vaše podnikanie zjednodušiť a zautomatizovať. Okrem interných výhod dnes už množstvo klientov očakáva individuálny prístup a rýchlu komunikáciu. Vďaka vysokej úrovne programovacích jazykov a aktuálnych trendov vám pripravíme aplikáciu šitú na mieru vašim potrebám a potrebám vašich zákazníkov. Bez obmedzenia.

Vývoj: bohaté skúsenosti s tvorbou individuálnych systémov využívame v každom novom projekte

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať