Dostupnosť izieb a aktuálne flexi ceny sme po najnovšom update priniesli aj do prvotného výberu termínu pobytu. 

 

Táto funkcionalita zvýrani vašu aktívnu prácu s cenami, navedie zákazníka do menej exponovaných termínov s nižšou cenou ubytovania a zároveň ihneď vo výbere termínu pobytu zobrazí zákazníkovi nedostupné termíny. 

Flexi ceny izieb

Jednoduchým parametrom v url adrese web bookingu zabezpečíte zobrazenie konkrétnej izby aj s jej flexi cenami a aktuálnou dostupnosťou. 

V nastaveniach systému Ellipse môžete aktivovať zobrazenie flexi cien v základnom kalendári aj v prípade ubytovacieho zariadenia s viacerými kategóriami a typmi izieb a apartmánov. Po prihlásení - Nastavenia - Základné nastavenia - Booking engine. 

Webová štandardizovaná stránka zdarma

Ak ste malý ubytovateľ, apartmán, chata alebo privát. Dávame vám do pozornosti nový šablónový web, ktorý môžete od nás získať aj úplne zdarma. Webovú stránku vám jednoducho prefarbíme do vašich farieb, nahrajeme logo, popisy a webová stránka je za 30 minút pripravená a online. Je súčasťou rezervačného systému Ellipse a tak máte k dispozícii WEB BOOKING pre priame rezervácie a channel manager na domáce aj zahraničné portály. (Booking.com, Expedia, Vrbo, AirBnB, Megaubytovanie, Ubytovanie na SK, Bookio - Národný turistický systém a ďalšie). Ako napríklad: https://www.goldenapartment.sk/ 

 

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať