Sme veľmi radi, že po posledných vyladeniach detailov a doplnení anglickej mutácie sme dnes mohli spustiť na ostrej doméne novú webovú stránku. Tentokrát sme trochu odbočili priamo od hoteliérstva, ale nie ďaleko. :) 

Zvolili sme čistú líniu a snehovo biely podklad, ktorý sa dopĺňa s kvaltinými farebnými fotografiami. Bočné fixované menu s jemnou animáciou pri prechode myšou sú pre užívateľa vždy k dispozícii aj popri scrollovaní naprieč stránkou. 

skirent rýchla a moderná webová stránka

Jasné sú aj call to action buttony, ktoré užívateľa vždy smerujú na online rezerváciu a objednávku inštruktorov lyžovania alebo snowboardovania. Každý z inštruktorov má priestor na vlastný like/dislike, takmer ako na facebooku. :) Limitovali sme ho na jednu session, aby si inštruktori rýchlo nevyklikali svoju vysokú obľúbenosť. Pri každom inštruktorovi je k dispozícii spätná väzba prípadne hodnotenie spokojnosti s kurzom, ktoré je možné uverejňovať z adminu stránky. 

instruktori detail

 

Interaktívna galéria rotujúca podľa scrolovania po stránke jej dodala šmrnc, spamovanie formulárov je bezpečne chránené a každý odoslaný formulár je logovaný a ukladaný do databázy. Všetky potenciálne dopyty tak zároveň vytvárajú potenciálnu databázu klientov CRM systému

 
novinky a prepojenie facebooku s webovou stránkou
 

Okrem klasického pridávania článkov a blogu na webe sme podľa požiadavky klienta docielili zobrazovanie vždy aktuálnych a najnovších príspevkov z facebookového profilu klienta. 

Súčasťou webu je aj vždy aktuálny stav počasia a teplôt na Štrbskom Plese. Bez potreby zásahu užvateľa sa na webe zobrazuje vždy aktuálny stav počasia a predpoveď na najbližšie dni. Priamo zo Štrbského Plesa. Samozrejmosťou je responzívne zobrazenie a už naším štandardom je svižnosť a rýchlosť webu. Veríme, že sa vám bude páčiť a klientovi prinesie veľa nových a spokojných zákazníkov! Držíme palce! Ak by ste mali aj vy záujem o modernú a predajnú webstránku, neváhajte nás kontaktovať

 
moderný a responzívny web