100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Roomie je váš pomocník pre jednoduchú správu izieb, upratovania a porúch

Informácie o všetkých izbách vždy po ruke. Jednoduché prihlásenie a online správa všetkých ubytovacích jednotiek. Priame prepojenie s PMS.

Roomie - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Používatelia Vytvorte všetkých používateľov, ktorých potrebujete. Pripojte konkrétnych používateľov k špecifických jednotkám vo vašom admine. Rôzne upratovacie služby majú prístup iba k vami vybraným jednotkám. 
  • Jednoduchosť Aplikácia je veľmi jednoduchá na používanie, takže všetci vaši kolegovia budú pripravení na použitie aplikácie za pár minút. Jednoduchá kontrola, zmeny stavu, nastavenia dátumov, globálne prehľady.  
  • Mobil friendly Celá aplikácia je dotyková a pripravená pre mobilné zariadenia. Vaši kolegovia ju môžu používať na ich vlastných smartfónoch, s jednoduchým prihlásením. 
  • Sumár Každodenný sumár nových príchodov, pobytov a odchodov vám poskytne denný prehľad o potrebe výmeny posteľnej bielizne atď.
  • Ďalšie pobyty Pri každom odchode môžu vaši kolegovia vidieť nadchádzajúci pobyt s počtom hostí, a tak môžu pripraviť správny počet lôžok.
  • Správa porúch Uložte si akékoľvek poruchy alebo problémy v izbe vo vašej aplikácii Roomie a systém bude kontrolovať čas opravy a značiť stav izby v dashboarde. 
  • Poznámky Všetky interné poznámky k pobytu sú viditeľné v aplikácii Roomie. Informujte vašich kolegov o špeciálnej fľaši vína, darčekoch alebo ovocnej mise pri príchode.
  • Pripojenie Keď váš kolega zmení stav izby, všetky zmeny sú v reálnom čase viditeľné v PMS. Nie sú potrebné žiadne telefonáty ani žiadne papiere.
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info