Vo svete už takmer 60% ubytovateľov používa automatickú synchronizáciu cien a dostupnosti s online portálmi (OTA - booking.com, expedia.com, hotels.com a dalsie). Vyvinuli sme náš vlastný nástroj, ktorý vykoná množstvo manuálnej práce za Vás. Náš channel manager Vám ušetrí množstvo času, zautomatizuje procesy, odstráni overbooking, rozšíri Váš predaj na množstve externých online portáloch. Každú minútu Vám skontrolujeme nové rezervácie na portáloch a každú zmenu dostupnosti alebo ceny, ktorú zaevidujete v našom systéme automaticky odošleme do prepojených portálov. Okrem toho Vám budeme každú dostupnú izbu aktívne predávať aj priamo na Vašom webe pomocou nášho Booking engine (nástroja na priame rezervácie z Vášho webu). 

Z nášho pohľadu je channel manager hlavne nástrojom výnosového manažmentu a online distribúcie. Práve channel manager Vám zabezpečí a uľahčí správne nastavenie priameho predaja a v kombinácii s Booking engine buduje stálu priamu klientelu. Prečo? Sám Booking aj Google priznáva, že až 3 z 5 hostí, ktorí si zarezervovali pobyt online na portáloch ako booking.com ešte pred samotnou rezerváciou navštívia webovú stránku ubytovateľa. Práve tu je miesto na konverziu zákazníka. 

channel manager úplne zadarmo
 

Pre mnohých, hlavne menších ubytovateľov je channel manager drahý a cenovo nedostupný nástroj. Rozhodli sme sa ho Vám ponúknuť úplne zadarmo.

Ako môžem získať channel manager zadarmo?

Všetky funkcionality a možnosti nášho channel managera Vám ponúkneme zdarma, za podmienky, že počas jeho užívania na Vašu webovú stránku spoločne umiestnime náš nástroj na priame rezervácie - Booking engine. Spoločne nastavíme priamy predaj a cenové kategórie a umiestnime Booking engine v základných jazykových verziách na Vašu webovú stránku. A až do tohto bodu získate od nás všetko úplne zadarmo. Aj Channel manager aj Booking engine. 

Tešiť sa budete s každou novou rezerváciou. Ak príde z online portálu získate to, že náš channel manager Vám rezerváciu spracuje a umiestni do hotelovej plachty automaticky. Všetky ostatné portály updatne - poníži dostupný počet izieb. Vám uľahčí život a zjednoduší každodennú prácu. Ak Vám náš booking engine vygeneruje nové rezervácie, získate tiež. Ušetríte priamo na provízii (nezaplatíte booking.comu alebo inému portálu 10%, 12% alebo 15% z rezervácie), ale iba nám odmenu za to, že sme Vám túto rezerváciu priniesli a to vo výške 4% z hodnoty rezervácie. Okrem úspor na provízii získate priamy kontakt na hosťa, ktorého môžete opätovne v budúcnosti oslovovať na priame pobyty. Máte väčšiu pravdepodobnosť, že v druhom kroku online rezevácie si zákazník dokúpi aj doplnkové služby a tak využívate aktívnejšie upselling. Na všetky rezervácie môžete využívať automatický mailing pred aj po rezervácii, ktoré sú aktívne doručované aj hosťom zo zahraničných online portálov aj priamym zákazníkom. 

Žiadne fixné poplatky 

Nebudete nám platiť žiadne fixné poplatky. Nebudeme Vás v ničom obmedzovať. Na konci mesiaca Vám vyfakturujeme 4% províziu iba z priamych rezervácii, ktoré Vám priniesol náš Booking engine. Čím viac priamych rezervácií Vám náš systém vygeneruje, tým vyššiu odmenu na konci mesiaca získame aj my. Obe strany sa spoločne budeme snažiť maximalizovať Váš priamy predaj a budeme Vám pravidelne v optimalizácii predaja aj pomáhať. Výška našej provízie sa zároveň rovná minimálne výške usporenej provízii, ktorú by ste inak zaplatili zahraničnému online portálu. Obe strany budú na konci dňa víťazom. Je to ukážkový príklad WIN - WIN modelu spolupráce. 

Online recepcia bez personálu

Ste prenajímatelia apartmánov? Nemáte recepciu alebo chcete ušetriť na personálnych nákladoch? Využite našu On-board aplikáciu, nechajte hostí spraviť self-checkin, online platbu a vygenerujte im elektronickú faktúru priamo v našom systéme. Vrátane fakturačných údajov a náležitostí pre rekreačné poukazy. Podporíme Vaše priame rezervácie a zautomatizujeme Vaše interné procesy. Viac info.

online checkin

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať