Hotelový systém

Fiškálny modul a servisné stredisko

Horeca Group Blog

Fiškálny modul, PMS

08. január 2018

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo rozšíriť naše služby, ktoré pre vás môžeme zabezpečovať. Od konca roka 2017 sme sa stali servisnou organizáciou pre fiškálne tlačiarne a fiškály od spoločnosti Bowa. Náš ubytovací a reštauračný systém tak s ľahkosťou prepojíme na váš existujúci alebo nový fiškálny modul. Vieme tak na náš cloudový hotelový systém Ellipse napojiť aj váš existujúci fiškál, ktorý už dnes využívate na vašej prevádzke. 

S oficiálnym potvrdením daňového úradu, vám môžeme fiškál zaregistrovať, naištalovať aj poskytovať servisné zásahy a servisné prehliadky počas využívania fiškálu. 

V prípade potreby nás neváhajte kontatovať na našich kontatných miestach. Oblasti fiškálov sa môžete priamo obrátiť na nasledovný kontakt: Miroslav Knižka, miro@horecagroup.sk, +421 904 508 413. 

 

Najnovšie z blogu

Last news

Nový web pre lyžiarsku školu a požičovňu

Sme veľmi radi, že po posledných vyladeniach detailov a doplnení anglickej mutácie sme dnes mohli spustiť na ostrej doméne novú webovú stránku. Tentokrát sme trochu odbočili priamo od hoteliérstva, ale nie ďaleko.

Last news

Fiškálny modul a servisné stredisko

Od konca roka 2017 sme sa stali servisnou organizáciou pre fiškálne tlačiarne a fiškály od spoločnosti Bowa. Náš ubytovací a reštauračný systém tak s ľahkosťou prepojíme na váš existujúci alebo nový fiškálny modul.

Last news

Priamy predaj 4.0 nový level automatizácie online predaja izieb

Plávajúce ceny a automatizácia sú silným a veľmi pružným nástrojom priameho predaja a dokážu vo veľkej miere zintenzívniť a zefektívniť priamy predaj a výnosy z ubytovania. Vyskúšajte si moderný systém predaja a posunte sa na nový level priameho pred

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať