100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Zariadenia FiskalPRO sú prepojené s hotelovým a reštauračným systémom Ellipse

Plnohodnotné využívanie ekasy aj platobných funkcií zariadení FiskalPRO priamo z hotelového systému Ellipse. Hotelová, reštauračná aj skladová evidencia. Mobilný čašník v podobe android aplikácie priamo v zariadení.

Funkcionality ekasyKoncové zariadenia FiskalPRO sú využívané na priamu tlač e-kasových dokladov. Priame predaje, úhrady faktúr, poukazy, zľavy. Všetky funkcionality systému Ellipse.

Platobné funkciePlatba kartou aj ekasa v jednom zariadení. Zariadenia FiskalPRO môžete využívať aj na priame platby kartou. All-in-one zariadenie v jednom.

Hotelový systémHotelové účty, úhrady faktúr, zúčtovanie záloh, vyúčtovacie doklady po pobytoch. Všetky aktivity na recepcii a v rezervačnom systéme jednoducho na klik vytlačíte za pár sekúnd.

Mobilný čašníkAndroid aplikácia v prenosných zariadeniach zúžitkuje plnohodnotnú pridanú hodnotu. Využívajte nášho mobilného čašníka priamo v zariadení FiskalPRO so všetkými funkcionalitami v jednom zariadení.

Online dokladyVšetky doklady sú v reálnom čase dostupné na portáli fiskal pro a tak máte kedykoľvek k dispozícii prehľad o všetkých dokladov zaslaných do ekasy. Logy sú rovnako zaznamenané v systéme Ellipse.

Výbery a vkladyFinančné operácie, výbery a vklady môžete vykonávať ručne alebo automatizovane pri dennej uzávierke v závislosti od nastavenia zariadenia.

Rýchla komunikáciaPriame prepojenie cloud - cloud prináša rýchlu odozvu a komunikáciu. Doklady sú tlačené v priebehu pár sekúnd.

Virtuálna pokladňaNové zariadenia, ktoré si dokúpite k hlavnej kase môžu byť nastavené za pár sekúnd ako virtuálne pokladne, ktoré si preberú všetky položky a používateľov z hlavnej pokladne Ellipse.

Kontaktné osoby pre viac info

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info