100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Inteligentné kľučky a prístupové systémy na PIN, RFID kartu, odtlačok prsta aj kľúč

Plná automatizácia ubytovania. Spracovanie rezervácie v systéme Ellipse automaticky konktaktuje kľučku a získava jedinečný PIN kód pre každého hosťa platný iba počas pobytu.

Online prepojeniePri inštalácii sú kľučky prepojené online so systémom Ellipse. Každej izbe / apartmáne v hotelovej plachte sa priradí konkrétna kľučka.

Kontrola stavuV reálnom čase kontrolujeme stav kľučky, jej dostupnosť, stav batérií (v prípade napájania cez batérie) a v prípade potreby Vás upozorníme.

Hlavný vchodV prípade prechodových kľučiek na chodbách alebo pri hlavnom vstupe je možné prepojiť izbu s hlavným vchodom, čo zabezpečí jednotný PIN pre hosťa počas pobytu.

Vlastný PIN kódAk chcete pre konkrétneho hosťa vlastný PIN kód, jednoducho v rezervácii nastavíte 4-6 miestny PIN podľa Vašej voľby. PIN zasielame do všetkých kľučiek, ktoré bude hosť potrebovať.

RFID kartyElektronické karty ku pobytu môžete vytvárať pre každého hosťa v záložke osoby pri rezervácii. Počas pobytu môžu hosťa kombinovať rôzne spôsoby prístupov.

Kompletný logKaždá komunikácia s kľučkou je v systéme uložená. Je pre vás dostupný LOG každej aktivity medzi Ellipse a kľučkami aj s výsledkom a detailami používateľov.

Otvorenie na diaľkuV detaile rezervácie je možné aj na diaľku, pohodlne jedným klikom, otvoriť požadované kľučky alebo vchody.

AutomatizáciaPodľa stavu rezervácie (uhradená/online check-in hostí) si môžete nastaviť automatické zasielanie PIN kódu k pobytu hosťom e-mailom alebo formou SMS, Viber notifikácií.

Prístupy pre personálUpratovaciemu servisu, údržbe, majiteľom, je možné vytvárať dlhodobé prístupy, prístupy v časových intervaloch alebo jednorazové prístupy podľa potreby.

Aplikácia v mobileOkrem správy kľučiek priamo cez Ellipse je dostupná aj mobilná aplikácia, v ktorej viete v každom momente s kľučkou komunikovať a kontrolovať stav a log aktivít.

UniverzálnosťPodľa potreby sú k dispozícii viaceré typy kľučiek, rôzne veľkosti, farebnosti, povrchové úpravy a v 99% prípadoch sú používané existujúce dvere a zámky na dverách.

Priame napájanieNapájanie cez batérie má výdrž pri bežnom používaní približne 1,5 - 2 roky. V prípade hlavných vchodov sú inštalované PIN pady na stenu, ktoré sú napajané cez el. prúd a vydržia aj extrémne teploty.

Kontaktné osoby pre viac info

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info