Hotelový systém
Ellipse

Automatizujte vašu dennodennú prácu.
Nechajte zákazníkov vstúpiť do vášho sveta
a budú sa u vás cítiť viac vítaní.

Viac infoCenová ponukaSúpis funkcionalít

Posunte sa v roku 2017 aj vy na novú úroveň komplexného využívania dát o vašich hosťoch, vylepšite komunikáciu pred, počas pobytu aj po pobyte. Zvýšte spokojnosť, súčasnú aj budúcu hodnotu vašich zákazníkov.

Horeca Group Superstar hotel in cloud

Náš základný hotelový produkt pozostáva z viacerých modulov, ktoré je možné podľa potreby konkrétneho hotela vyskladať do konečnej užívateľskej podoby. Pri aktivovaní všetkých dostupných súčastí sa z vášho ubytovacieho systému stáva komplexný hotelový systém a CRM systém, ktorý zachádza za hranice možností dnes najviac používaných hotelových systémov. Jednotlivé moduly je možné využívať aj samostatne ako doplnkové cloudové systémy.

Najnovšie z blogu

Last news

Základné predpoklady pre úspešnú a predajnú hotelovú web stránku

Aby mohla byť hotelová web stránka naozaj úspešnou a predajnou, musí spĺňať viacero predpokladov. Vybrali sme pre vás tie základne a najpodstatnejšie.

Last news

Realizácia Boutique Hotel pod Lipou - hotelový web

V závere roka 2016 sme realizovali predajný hotelový web pre krásny hotel v rekreačnej oblasti Morda. Našim cieľom bolo vytvoriť štýlový web s moderným dizajnom a silnou predajnou stratégiou.

Last news

Keď zadarmo vôbec nie je zadarmo

V poslednej dobe sa stretávame s aktívnym predajom webovej stránky pre hotely zo strany booking.com. Ponúkaná je úplne zadarmo, ale je to naozaj všetko zadarmo?

Pripravený na zmenu?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať