Hotelový informačný
systém Ellipse

Predstavujeme vám moderný hotelový systém, ktorý je o krok bližšie k hosťom. Nechajte zákazníkov vstúpiť do vášho sveta a budú sa u vás cítiť viac vítaní.

Viac infoCenová ponukaSúpis funkcionalít

Posunte sa v roku 2017 aj vy na novú úroveň komplexného využívania dát o vašich hosťoch, vylepšite komunikáciu pred, počas pobytu aj po pobyte. Zvýšte spokojnosť, súčasnú aj budúcu hodnotu vašich zákazníkov.

Ubytovací a rezervačný systém

Interaktívna a prehľadná hotelová mapa, priame rezervácie v hotelovej plachte, presuny, predĺženia a skrátenia pobytov, skupinové rezervácie, rýchle náhľady izieb, prehľadné ikonky partenerov, systémové overovanie dostupnosti s priamym preklikom na vytvorenie novej rezervácie a mnoho iného.

Pri vytváraní ubytovacej časti systému sme sa zamerali na praktickosť a rýchlosť bežných prác hotelovej recepcie. Vylepšili sme dizajn a celkovú prehľadnosť a orientáciu pre zamestnancov. Systém je nastavený tak, aby užívateľa priamo navádzal na postupnosť krokov. Zabudnite na časté školenia a zaúčania. Vaši zamestnanci si ho zamilujú.

Viac infoCenová ponuka
Hotelový ubytovac systém Ellipse
be modern

Pomocou smart prihlásenia sa hosť jedným klikom dostáva do nášho On-board modulu. Ten je priamo prepojený s ubytovacím systémom a hosť tak má kedykoľvek prehľad o stave svojej rezervácii, hotelovom účte, objednaných službách.

Cena: Zdarma. Táto funkcionalita je priamou súčasťou ubytovacieho systému.

Microsites show

Interaktívna smart komunikácia

Od momentu vytvorenia rezervácie v ubytovacom systéme má hosť možnosť sledovať stav rezervácie, hotelového účtu, objednané služby, podujatia a aktivity v hoteli. K dispozícii sú objednávky dodatočných doplnkových služieb, online check-in, prehľad objednávok, chat s recepciou, hodnotenie zamestnancov hotela, spätná väzba k pobytu.

Pomocou jedného tlačidla si môže hosť vyžiadať vyplatenie hotelového účtu a po odkontrolovaní zo strany recepcie si tak hosť urobí online check-out.

Viac infoCenová ponuka
be ready

Rýchle a jednoduché zúčtovanie pobytu hosťa je bodkou za jeho pobytom. Nenechajte hostí čakať v rade. Automatizujte, exportujte komunikujte online.

Prepojenia: Pomocou XML schémy sme prepojený na účtovné systémy a automatizujeme vám prácu.

Hotelové účty a fakturácia

Intuitívne pridávanie položiek pokladne do hotelového účtu, aktívne vyhľadávanie položiek, naťaženie pobytových balíkov služieb, zúčtovanie zálohových platieb, automatizované preklopenie účtu do fakturácie, uchovávanie údajov hosťa v poznámke, automatizované vyplenenie fakturačných údajov partnerov.

Sme pripravení na všetky situácie, ktoré môžu na recepcii nastať. V každom momente vám prinášame prehľad všetkých dokladov a faktúr previazaných s konkrétnou rezerváciou. V kontronom prehľade a reporte máte vždy rezerváciu pod kontrolou. Manažérskym prehľadom si kedykoľvek odkontrolujete ceny pobytov, úplnosť zúčtovania a priemerné ceny na noc. Všetky zmeny, úpravy a dodatočné opravy sú ukladané v logu rezervácie, dokladov a faktúr pod presným užívateľom a časom.

Viac infoCenová ponuka
Hotelový ubytovac systém Ellipse - fakturácia
be clear

Najnovšie z blogu

Last news

Denný dashboard hotelového systému vždy po ruke

Odovzdanie pracovnej zmeny, rýchly manažérsky prehľad, sumár príchodov a odchodov pre aktuálny deň v ubytovacom systéme Ellipse prinášajú komplexný prehľad nie len pre recepčných ale aj manažérov hotela. Je praktický, prehľadný a vždy po ruke.

Last news

Ako hotel pripraviť na veľký príchod GDPR?

GDPR sa nezadržateľne blíži. Máme sa bát veľkých pokút? Je to len ďalší byrokratický nezmysel alebo si ideme v ochrane dát o našich hosťoch urobiť poriadky?

Last news

Paradox voľby v online predaji hotela

Ako predaj hotela optimalizovať? Paradoxne minimalizujte. Pretože sloboda voľby a široký výber pobytov môže našich hostí doslova paralyzovať a viesť už od kúpy ku nespokojnosti s výberom.

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať