Systémy rezervovania

   booking manager logo

Rezervovanie pobytu je základným predpokladom realizácie hotelového produktu a hotely po celom svete sústredia svoju pozornosť na rezervácie z webovej stránky a mobilných aplikácií. Nie náhodou, už v roku 2014 bol podiel online rezervovaní pobytov na všetkých rezervovaniach viac ako 65%. Vytvorili sme pre Vás systém, ktorý zaradí aj Vaše zariadenie do moderného online sveta priamych rezervovaní

online booking výber izby

 

Proces rezevovania pozostáva
zo štyroch základných krokov

Okrem výberu termínu a typu izby
si môžu hostia rezervovať pobytové balíčky, doplnkové služby,
a všetky rezervované služby pohodlne zaplatiť
prevodom z ktorejkoľvek banky, platobnou kartou, cez paypal alebo zálohovou faktúrou.


 

online booking doplnkové služby

Doprajte hosťom pohodlie

Doplnkové služby si roztriedite do kategórií a v každej kategórii si vytvoríte ľubovolný počet doplnkových služieb dostupných na rezervovanie online. Okrem štandardných služieb môžete dať hosťom možnosť využiť objednávku kytice kvetov pre partnerku, plyšového medvedíka pre deti alebo si priamo pri rezervovaní pobytu dohodnúť babysitting. Možností sú neobmedzené.

Uchovávajte preferencie Vašich hostí v histórii rezervácií a využívajte údaje pri opakovaných pobytoch. Nastavte si vernostný systém a vytvárajte stálu klientelu ponukami zliav a benefitov priamo zo systému. 

nastavenie doplnkovych sluzieb na ipade


Online booking aj mobile booking v jednom 


Responzívny dizajn a nastavenie užívateľského rozhrania zabezpečí pre Vaše zariadenie dostupnosť rezervovania pobytov nie len z webu ale aj zo samotných mobilných zariadení, tabletov a telefónov. Z mobilných zariadení je dostupná nielen rezervácia z pohľadu hosťa, ale aj nastavenia v administratívnom rozhraní pre manažéra. Odkiaľkoľvek tak môžete meniť svoje predajné ceny ubytovania v konrétnych dňoch alebo ceny doplnkových služieb, ktoré sa na webe vždy aktualizujú v reálnom čase. 

 
 


 

Nestrácajte čas,
potenciálnych hostí,
ani svoje peniaze!

Vedeli ste, že online rezervácie pobytov z mobilných zariadení
zaznamenali v roku 2014 viac ako 84% medziročný nárast?
A v nasledujúcich rokoch bude počet rezervovaní z mobilných zariadení ďalej rásť.

Nastavenie dostupnosti a cien v reálnom čase

Váš predaj si riadite kedykoľvek a odkiaľkoľvek. So zvyšjúcim sa dopytom zvyšujete ceny, naopak, v slabých obdobiach a mimosezóne vytvárate špeciálne ponuky, zľavy a akciové pobytové balíčky. Vaše ceny tak máte plne pod kontrolou a meniť si ich môžete aj z minúty na minútu. Fixné cenníky na celý rok dopredu sú nenávratne preč, naučíme Vás pracovať s FLEXI RATE. Okrem toho začneme Váš upselling aplikovať už pri samotnom online rezervovaní pobytu hosťa. Vaši hostia si môžu objednať doplnkové služby bez obmedzenia už z pohodlia domova. 

 

NASTAVENIA Z POHĽADU MANAŽÉRA 

Výber, rezervovanie, nákup a priama online platba 

V provom kroku si hostia vyberajú z dostupných izieb a pobytových balíčkov, v druhom si z dostupných doplnkových služieb objednávajú masáž, misu ovocia alebo svoje obľúbené víno pri príchode na izbu. V treťom kroku vypĺňajú kontaktné údaje a v štvrtom celkovú objednávku zaplatia online prevodom, platobnou kartou, cez paypal alebo akokoľvek inak. Všetko je bezpečne chránené verifikačnými SMS, hotel aj zákazník sú navyše v reálnom čase infomovaní o všetkom pomocou automatizovaného mailingu, o ktorý sa postará náš systém. 

 

REZERVOVANIE Z POHĽADU HOSŤA 

 
Kontaktujte nás!