Nastavenia online rezervovania z pohľadu manažéra hotela

vyber terminu

 

Nastavenie a editácia cien

Hromadné nastavenie sezón, denná editácia, pobytové balíčky

Manažér hotela má k dispozícii hromadnú editáciu cien pre online booking, ako aj denný prehľad dostupnosti a cien jednotlivých typov izieb a pobytových balíčkov. Okrem toho systém umožňuje aj nastavenie zliav a špeciálnych akcií. 

Vytváranie a správa zľavových kupónov

Jednoduchý a veľmi účinný nástroj podpory predaja

Zľavové kupóny umožňujú jednorázové aj dlhodobé nastavenie, percentuálnu alebo absolútnu zľavu v Eurách. Týmto nastavením sa tak môžu využívať napr. aj na dlhodobú 10% zľavu pre obchodných partnerov, cestovné kancelárie a agentúry. Pri jednorázovom použití môže byť kupón odovzdaný hosťom pri odchode z pobytu ako nástroj CRM sytému pre motiváciu na ďalšie opakované pobyty. 

dostupne izby pri online rezervovaní pobytu
nastavenie doplnkovych sluzieb na ipade
vyber terminu

Prehľadná správa rezervovaní

História rezervovaní, história nákupov jednotlivých hostí, editácia rezervovaní

Celé fungovanie online bookingu zabezpečuje systém automatizovane. V manažérskom rozhraní máte prehľadný súpis všetkých existujúcich online rezervovaní a históriu nákupov stálych hostí. To vám umožňuje sledovať frekvencie pobytov a preferencie nákupov vašich hostí, ktoré môžete využiť v CRM systéme a ďalšom budovaní vzťahov s existujúcimi hosťami. 

Darčekové poukazy

Nevyhnutná súčasť každého moderného webu hotela

Okrem online rezervovaní je súčasťou Booking managera aj automatizovaný systém na generovanie darčekových poukazov hotela. Ako manažér máte možnosť vytvorenia neobmedzeného počtu rôznych darčekových poukazov, od pobytov, wellness poukazov až po degustačné večere alebo otvorený kredit pre firemných partnerov. Pri online rezervovaní sa automaticky vytvára pdf elektronický poukaz, ktorý je zasielaný po úhrade priamo na mail hosťa. 

dostupne izby pri online rezervovaní pobytu
vyber terminu

Úprava automatizovaného mailingu

Potvrdenie rezervovania, pokyny k úhrade, odoslanie vygenerovaného poukazu

V nastaveniach systému máte možnosť úpravy automatizovaných mailingov pre hostí v rôznych etapách rezervovania. Samozrejmosťou je úprava aj všetkých jazykových mutácií. Okrem úpravy bežného textu môžete Váš mailing graficky upravovať, pridávať obrázky, logo hotela a pod. Upozorňovať tak môžete napr. aj na aktuálne podujatia v okolí hotela počas pobytu hostí, aktuálne snehové podmienky a pod. 

Kontaktujte nás!