Hotelové webstránky
a grafický dizajn

V súčasnom online svete už nestačí byť iba online. Svoj produkt musíte vedieť predať. Cielene, strategicky a v správnom čase. Štýlový dizajn v správnom kontexte produktu dokáže výrazne zvýšiť úspešnosť predaja.

Ponuka služiebCenová ponukaHotelová webstránka

Hotelové webstránky

Vyvinuli sme CMS systém priamo prispôsobený potrebám hotelov a hotelovým službám. Všetky vaše novinky, aktuality, eventy, pobytové balíčky alebo darčekové poukazy si jednoducho a veľmi rýchlo upravujete na webovej stránke sami. Každý obsah webstránky je pripravený na zdieľanie v online svete a optimalizovaný pre aktívne získavanie nových rezervácií a objednávok z webu.

Pomôžeme vám s návrhom, dizajnom a konceptom webovej stránky, ktorej cieľom bude zvýšenie podielu priamych rezervácii a online objednávok.

Viac infoCenová ponuka
Hotel online booking free
websites

Prinášame vám flexibilitu a voľnosť. Neobmedzené vytváranie špecializovaných podstránok, menu a bannerov vám umožnia maximalizovať výnosy a konverzie počas významných období pre váš hotel.

Microsites show

Hotelová microsite

Špecializované podstránky vášho webu slúžia na maximalizáciu výnosov a nadpriemernú konverziu práve v čase, kedy to vy potrebujete. Vytvorte špecializovanú microsite pre vašich firemných zákazníkov, alebo vytvorte špeciálnu podstránku pre zimnú sezónu, ktorá je pre váš hotel dôležitá.

Okrem podpory predaja sú microsite výbornou alternatívou pre súťaže, hlasovania a rôzne formy podpory návštevnosti a budovania značky hotela v online prostredí.

Viac infoCenová ponuka
microsites

Online kampane, cena preklikov a ich celková úspešnosť je priamo ovplyvnená záujmom a reakciami fanúšikov a zákazníkov na sociálnych sieťach. Aktívne pre vás tvoríme a pripravujeme grafiku, ktorá je funkčná a predáva váš produkt.

Grafika a dizajn

Vytvárame pre vás denne grafiku a dizajn, ktorý predáva. Adwords kampane, online kampane na sociálnych sieťach a remarketingové kampane založené na pútavom obsahu šetria vaše peniaze a zvyšujú konverziu na vašej webstránke.

Pomôžeme vám s návrhom, dizajnom a konceptom bannerov a grafických podkladov pre online kampane, ktoré zvýšia ich úspešnosť a budú korešpondovať s celkovým dizajnom hotelového webu.

Viac infoCenová ponuka
Fis post
creative

Napriek stále rastúcej sile online prostredia v dnešnej komunikácii a distribúcii hotelového produktu sa ani dnes hotel nezaobíde bez printových materiálov. Zjednotíme vašu prezentáciu od online prostredia k hotelovým tlačovým materiálom.

Microsites show

Printové hotelové materiály

Vytvoríme pre vás moderné hotelové brožúry, letáky, pozvánky na podujatia, a la cartové menu v reštaurácii a akékoľvek printové materiály, ktorých dizajn zjednotíme s vašou značkou. Silný brand hotela postavený na kvalitných službách je možné vytvoriť iba na zjednotenej komunikácií v online aj offline prostredí.

Aktívnou spoločnou komunikáciou vytvoríme návrhy, zapracujeme vaše pripomienky a pripravíme materiály do optimálnej verzie pre tlačiarne so všetkými technickými požiadavkami.

Viac infoCenová ponuka
offline

Najnovšie z blogu

Last news

Denný dashboard hotelového systému vždy po ruke

Odovzdanie pracovnej zmeny, rýchly manažérsky prehľad, sumár príchodov a odchodov pre aktuálny deň v ubytovacom systéme Ellipse prinášajú komplexný prehľad nie len pre recepčných ale aj manažérov hotela. Je praktický, prehľadný a vždy po ruke.

Last news

Ako hotel pripraviť na veľký príchod GDPR?

GDPR sa nezadržateľne blíži. Máme sa bát veľkých pokút? Je to len ďalší byrokratický nezmysel alebo si ideme v ochrane dát o našich hosťoch urobiť poriadky?

Last news

Paradox voľby v online predaji hotela

Ako predaj hotela optimalizovať? Paradoxne minimalizujte. Pretože sloboda voľby a široký výber pobytov môže našich hostí doslova paralyzovať a viesť už od kúpy ku nespokojnosti s výberom.

Zaujali sme vás?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať