Hotelový web, ktorý predáva

Časy statických, informačných a opisných webov sú dávno preč. Vytvoríme pre vás vášho najlepšieho predajcu a aktívneho obchodníka hotela.

Viac info Naša prácaCenová ponuka

Hlavným cieľom webovej stránky hotela je priama online rezervácia pobytu. Štruktúra webovej stránky, jej obsah a dizajn majú za cieľ premieňať návštevníkov na aktívnych kupujúcich. Okrem online rezervácie sú našim cieľovým konverzným bodom aj rezervácie doplnkových služieb, rezervácia stola v reštaurácii, odoslanie objednávkového formulára s požiadavkou na vypracovanie cenovej ponuky pre svadbu alebo firemné podujatie.

Cieľ: maximalizácia online predaja

Hotel pod Lipou

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, custom CMS, rozšírenia pre online objednávkové formuláre, og:meta descriptions pre online marketing a fecebookové kampane, selektívny predaj pobytových balíčkov, eventový kalendár pre interné a externé podujatia.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Pre potreby hotelov sme vyvinuli špecializovaný CMS systém, ktorý obsahuje všetky oblasti hotelových služieb, akciové pobytové balíčky, darčekové poukazy, podujatia v hoteli a jeho okolí, blog hotela, objednávkové formuláre s analýzou ich odosielania a ďalšie funkcionality.

Výhody: rýchla implementácia aj pri vašej novej webstránke

Hotel Crocus

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, custom CMS, predaj cenových variácií pobytov, UX optimalizácia a dôraz na priamy online predaj.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Našim klientom po spustení novej webovej stránky optimalizujeme obsahovú štruktúru a vylepšujeme užívateľskú skúsenosť. Na základe analýz reálnych návštev hostí a ich správania na webe optimalizujeme cestu k nákupu. Mnohé z dodatočných opatrení majú významný vplyv na množstvo priamych online rezervovaní.

Cieľ: vyššia konverzia online nákupu a vyššie výnosy

Hotel International

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, XML komunikácia, predaj darčekových poukazov, rozšírený hotelový blog, časové publikovanie článkov blogu, prepojenie s hotelovým účtom na Instagrame a zobrazovanie príspevkov.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Hotelový blog je dnes základným nástrojom hotela pri práci s online marketingom. Naše nastavenia prinášajú širokú variabilitu vo funkčnosti, obsahujú prednastavené prvky SEO optimalizácie a meta popisy, ktoré sa využívajú pri ďalšom zdieľaní článkov na sociálnych sieťach hotela.

Cieľ: jednoduchá a prehľadná cesta k systematickému zvyšovaniu návštevnosti

ProEvents

Responzívny web dizajn, HTML5, CSS3, PHP, jQuery, JavaScript, AJAX, individuálny CMS systém pre pridávanie eventových aktivít, katalóg aktivít s aktívnymi filtrami, individuálny systém tvorby a komunikácie ponúk pre realizáciu eventov.

Projekt online
Webdizajn horeca group

Online aplikácie dokážu vaše podnikanie zjednodušiť a zautomatizovať. Okrem interných výhod dnes už množstvo klientov očakáva individuálny prístup a rýchlu komunikáciu. Vďaka vysokej úrovne programovacích jazykov a aktuálnych trendov vám pripravíme aplikáciu šitú na mieru vašim potrebám a potrebám vašich zákazníkov. Bez obmedzenia.

Vývoj: bohaté skúsenosti s tvorbou individuálnych systémov využívame v každom novom projekte

Horeca webdesign

Zásady a priority

Hlavným cieľom každej našej práce je efektívnosť. V prípade webových stránok sa zameriavame na kvalitu a finálne produkty, ktoré našim klientom prinášajú reálne výsledky. Funkčná a efektívna webová stránka musí dnes spĺňať celý rad kritérií, ktoré dôrazne pri tvorbe projektu sledujeme. Aby ste boli iní ako vaši konkurenti, aj náš prístup musí byť rozdielny. Dôraz dávame na:

  • jedinečný a moderný dizajn
  • responzívnosť a použiteľnosť
  • prehľadnosť a minimalizmus v dizajne aj v kóde
  • rýchlosť a svižnosť web stránok
  • bezpečnosť a ochranu dát
  • SEO optimalizáciu už pri tvorbe webu
  • jednoduchú prácu klienta s obsahom
  • zdieľanie obsahu a meta popisy
  • analytiku a Google Tag managera
  • funkčnosť a užívateľskú skúsenosť (UX)

Pripravený na zmenu?

Naplánujme si stretnutie

Kontakt

Odoslať