100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Prines skvelý produkt k ubytovateľom a pomáhajme spolu

Ellipse Cloud za primeranú cenu je príležitosťou pre vaše podnikanie. Vyberte si, ktorý z partnerských programov sa vám najviac hodí a začnime ešte dnes.

Affiliate program - Ellipse Hospitality Cloud solutions

Odporúčanie

Ste spokojný zákazník? Alebo poznáte naše riešenie ako ideálne pre vašich známych? Odporučte nás a my vám odpustíme poplatok za jeden mesiac alebo vás odmeníme mesačným poplatkom.

Toto je pre mňa

Pravidelné partnerstvo

Pracujete s ubytovateľmi? Ste webový developer, konzultant alebo správca nehnuteľností? Za pravidelné odporúčania vás odmeníme 50% výškou mesačného poplatku prých troch mesiacov spolupráce.

Mám záujem

Aktívny predajca

Vidíte v Ellipse potenciál na dlhodobé podnikanie? Poďte s nami do aktívnej spolupráce, aktívne obchodujte a budujte si sieť klientov. My vám poskytneme support, materiály a podelíme sa z každého spoločného zárobku.

Idem do toho

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info