100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Jednoduché online platby pred pobytom, počas pobytu aj online úhrady dokladov

Zahrňte jednoduché a bezpečné platby do každej časti vášho online riešenia. Od rezervačného nástroja po platby faktúr na jeden klik a online check-out. 

Online platby - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Zabezpečenie Všetky platobné riešenia používajú najvyšší a aktuálny PSD2 štandard s 3D zabezpečením.
  • Jednoduchosť Len niekoľko nastavení a vaše platobné riešenie je pripravené v každej časti Ellipse Hospitality Cloud.
  • Implementácia Od webovej rezervácie, Booking engine, aplikácie Timi, aplikácie Onboard, platby faktúr na jeden klik a online check-out.
  • Notifikácie Každá úspešná platba je zaznamenaná. Dostávate okamžité notifikácie a stav rezervácie sa aktualizuje v reálnom čase. 
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info