100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Hladký príchod do vášho ubytovania s rýchlym online check-inom

Online check-in na jeden klik s funkcionalitou elektronického podpisu. Všetky údaje z registrácie sa automaticky nachádzajú vo vašom systéme. 

Online check-in - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Pripomienky Ellipse cloud sa postará o pripomenutia pred príchodom. Automatický e-mail obsahuje jednoduché tlačidlo na jeden klik pre online registračný formulár.
  • Dizajn značky Vaša aplikácia je vždy vo farbách vašej značky a v súlade s vašim brandingom. Vaša vlastná aplikácia zadarmo. Skvelý dizajn a jednoduchá použiteľnosť pre vašich hostí. 
  • Dokumentácia Všetky vaše zmluvy a dokumenty súvisiace s GDPR sú podpísané online a vaše PDF dokumenty sú pripravené v PMS systéme. 
  • Šifrované údaje Všetky osobné údaje sú šifrované a uložené s najvyššou úrovňou bezpečnosti. Každé prihlásenie do aplikácie pre hostí odošle automatické upozornenie na e-mail hosťa.
  • Aplikácia Online check-in je pripravený aj vo vašej On-board aplikácii po prihlásení hostí. Hostia môžu upraviť svoj check-in formulár až do dátumu svojho príchodu.  
  • Informácie V online check-in formulári sú všetky rovnaké údaje vopred vyplnené pre všetky osoby v tej istej rezervácii. Urobili sme to čo najjednoduchšie pre vašich hostí. 
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info