100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Automatizujte svoje správy. Využite dômyselne všetky údaje z rezervácií

Znížte manuálne zasielanie e-mailov o 80% a ušetrite tak hodiny vášho času denne. Nastavte si Ellipse pre rôzne stavy rezervácií a pripravte si automatickú komunikáciu s hosťom. 

Automatický mailing - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Newsletter Pripravte si akýkoľvek typ newslettra pre vašich hostí s vlastným obsahom a štýlom. Textové aj grafické newslettre. S vysokou úspešnosťou doručenia. 
  • Rôzne udalosti Nastavte si vlastný počet dní pred alebo po udalosti, ako napríklad nová rezervácia, dátum príchodu, dátum odchodu, stav rezervácie, úspešná platba a pod. Neobmedzené možnosti. 
  • Check-in Posielajte automatický e-mail pre vašich hostí s možnosťou online check-inu na jeden klik v správnom čase pred ich príchodom. Jednoduchý klik na tlačidlo zabezpečí online formulár s elektronickým podpisom. 
  • Služby Umožnite svojim zákazníkom pridať si ďalšie služby, aby ste im vylepšili pobyt a zároveň zvýšili svoje celkové výnosy.  
  • Pripomienky Náš systém sa postará o pripomienky, deň splatnosti predplatieb, deň registrácie alebo akékoľvek ďalšie potrebné informácie od hostí. 
  • Recenzie Po ukončení pobytu požiadajte svojich hostí o spätnú väzbu. Zvýšte svoju dôveryhodnosť pomocou zabudovanej správy recenzií. Použite vaše recenzie vo vašom Booking engine na zlepšenie konverzného pomeru.
  • Promo kódy Posielajte svojim pravidelným hosťom automatické e-maily so špeciálnymi propagačnými kódmi. Vyberte si hosťa podľa dátumu pobytu alebo konkrétneho distribučného kanála. Vytvorte si vlastné skupiny. 
  • História informácií Všetky vaše odoslané e-maily sú zaznamenávané a vždy máte kompletný prehľad o všetkých správach a podrobnostiach rezervácie. 
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info