Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse a pomáhaj hoteliérom spolu s nami. Podnikaj spolu s nami. Viac info

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Prenajímateľské koncepty a aplikácie na mieru

Majiteľský modul pre vlastníkov apartmánov, náhľady na denné výnosy, majiteľské pobyty, vyúčtovania nájomného a nákladov. Aplikácie na mieru.

Channel manager Ellipse cloud

Samostatná aplikáciaDoprajte vašim majiteľom samostatný prístup do majiteľskej aplikácie. Extra prístupy pre každého majiteľa.

Majiteľské pobytyKaždý majiteľ apartmánu vidí v aplikácii svoje jednotky a anonymizované rezervácie. Dokáže si naplánovať a spravovať svoje majiteľské pobyty.

Mesačné prehľadyMesačné vyúčtovanie výnosov je systémom nastavené, transparentné a presné. Spolu s nákladovými položkami pripravíte pre majiteľov PDF mesačné vyúčtovania.

Reporty a mailingJedno spoločné miesto pre komunikáciu a odovzdávanie dokladov. Automatické zasielanie správ majiteľom, uchovávanie dát.

Správa majiteľovSpravujte si svojich vlastníkov, editujte prístupy, práva, dátumy vstupov do systému, poplatky za správu a pod. Všetky osobné dáta bezpečne šifrované.

Denné výnosyVymyslite si vlastný prepočet nájomného, vlastný koncept vyúčtovania a my vám ho naprogramujeme a doplníme do Ellipse podľa predstáv.

ReportovanieOdosielajte správy vlastníkom. Mesačné vyúčtovania na jeden klik. Automatizovaný mailing a PDF vyúčtovania priamo na mail vlastníkom.

Uchovávanie dátVšetky dokumenty na jednom mieste. Žiadne ručné doposielanie, vlastníci si všetky dokumenty, prehľady, vyúčtovania nájdu vo svojom účte vrátane histórie.

Mám záujem o spoluprácu

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

20% priemerné zvýšenie predaja