Spravujete alebo vlastníte viaceré apartmány alebo nehnuteľnosti? Začnite ich krátkodobo prenajímať a spravovať rozumne a jednoducho z jedného miesta pomocou nášho systému Ellipse. Všetky účty z online portálov vám zjednotíme pod jednu strechu. Ušetrite si prácu, uľahčite správu a venujte svoj čas iným veciam. 

Úspora času. Synchronizácia cien a dostupností

Každú nehnuteľnosť môžete mať na ubytovacích portáloch pod samostatným účtom. Všetky si pomocou ID zariadenia a ID ubytovacej jednotky prepojíte do nášho systému Ellipse. Budeme Vám zabezpečovať to, že z jedného miesta budete mať svoju dostupnosť a ceny vždy aktuálnu na všetkých napojených portáloch. Ak si v plachte poznačíte váš pobyt alebo opravu na apartmáne, všetky prepojené portály sa do pár minút zosynchronizujú a uzavrú predaj v danom termíne. 

Priame rezervácie najvýhodnejšie

V našom Booking engine budete môcť napriamo predávať ubytovanie vždy najvýhodnejšie. Prinesieme Vám nástroj na priame rezervácie so všetkými jeho funkcionalitami - zvýhodnením dlhších pobytov, cenotvorba podľa sezónnosti, predaj doplnkových služieb a upselling, online check-in pre hostí, fakturáciu. 

Automatizovaný mailing s obsahom upraveným pre konkrétne apartmány

Každý hosť potrebuje dostať správne info o ubytovaní v správny čas a so správnym obsahom. Upravte si náš automatický mailing po rezervácii, pred nástupom aj po pobyte. Zašlite presné inštrukcie hosťom. Správne pokyny presne podľa typu zakúpeného apartmánu. 

Online check-in a miestny poplatok

Umožnite hosťom online check-in alebo self-checkin. Zašlite hosťom pokyny na online platbu miestneho poplatku. Doručte hosťom prístupy k apartmánu až v bode, kedy majú kompletne vyplnený check-in a uhradený účet za pobyt. Automatizovane účtujte miestny poplatok podľa veku a dĺžky pobytu hostí. 

Automatická fakturácia a zúčtovanie

Spracovanie rezervácie. Automatické vytvorenie účtu. Vytvorenie faktúry na jeden klik. Odoslanie faktúry v PDF mailom na druhý klik. Zúčtuje hostí najjednoduchšie ako sa len dá. Odošlite na klik faktúru v prílohe mailu priamo z nášho systému. Alebo dajte iba info hosťom, že ich faktúru si už nájdu v Onboard aplikácii. Po vygenerovaní faktúry ju má každý hosť k dispozícii kedykoľvek vo svojom účte. Fakturujte pohodlne a aj bez osobného kontatku bookingovým hosťom alebo akýmkoľvek hosťom z online portálov. 

Mám záujem o spoluprácu

Odoslať