100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Vernostný systém prepojený medzi všetkými modulmi

Zbierajte aktívne údaje svojich zákazníkov, sledujte ich spotrebu, pobyty, nákupy služieb, vstupov na kurzy aj nákupy v reštaurácii. Vernostné karty, účty klientov, RFID čítačky, platby kreditom.

Kumulatívna spotrebaKomplexnosť nášho systému vám prináša veľkú pridanú hodnotu. Spotrebu a preferencie vašich zákazníkov na všetkých frontoch.

Priemerné spotrebySledujte a cielene zvyšujte priemernú spotrebu vašich zákazníkov. Prehľadne v jednotlvých moduloch.

Preferencie spotrebyKomplexný prehľad o vašich hosťoch pri jednom pohľade na kartu zákazníka. Spotreba v čase, hodnota spotreby. Customer life-time value.

Odmeny a zvýhodneniaOdmeny a zvýhodnenia pri opakovaných nákupoch. Služby zdarma, kredit naviac, zľavové úrovne pre zákazníkov.

Kreditný systémPlatba kreditom. Kumulovanie odmien, nabíjanie kreditu úhradou faktúry alebo na pokladni. Online čerpanie aj čerpanie na kase.

RFID kartyElektronické karty zákazníka s možnosťou načítania čipu na pokladni. Vytváranie, priradzovanie kariet zákazníkom, karty ako darček.

Online účet hosťaKombinácia účtu zákazníka s online nákupmi v jednotlivých moduloch. Prihlásenie do konta, čerpanie kreditu pri objednávke. Prehľad o čerpaní online.

Mám záujem o spoluprácu

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info