100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

On-board aplikácia prináša interaktívnu komunikáciu s hosťom

Online check-in. Upselling. Stav hotelového účtu. Vystavené faktúry na stiahnutie. Online chat. Recenzie. Navigácia. História pobytov. 

On-board - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Rezervácie Vaši hostia majú k dispozícii všetky detaily rezervácií online. V prípade, že si hostia chcú rezerváciu zrušiť, majú k dispozícii online formulár s dôvodmi zrušenia a všetkými informáciami o storno podmienkach. 
  • On-line check-in Umožnite vášmu zákazníkovi online check-in pred príchodom do vášho ubytovania. Riešenie na jeden klik s online formulárom a funkciou elektronického podpisu. 
  • Upselling Vaši hostia si môžu rezervovať alebo objednať ďalšie služby aj pri existujúcej rezervácii. Spravujte všetky objednávky online a v reálnom čase. Riaďte upselling automatizovane.  
  • Služby Máte v ponuke aj doplnkové služby, ako sú masáže alebo wellness? Umožnite vašim zákazníkom rezervovať si pre nich vyhovujúci čas jednotlivých služieb. 
  • Online check-out Vaši hostia môžu nájsť všetky položky faktúry v online účte. K dispozícii sú online platby, rovnako ako aj už vystavené účty a faktúry, ktoré sú pripravené na stiahnutie pre vašich hostí.
  • Hodnotenie Chcete vedieť ako sú hostia spokojní s vašimi kolegami? Umožnite im vyjadriť pochvalu alebo prejaviť nespokojnosť pomocou správy priamo pre vás. Dajte svojim kolegom priestor na to, aby boli viac zodpovední.  
  • Recenzie Umožnite vašim hosťom nechať vám po pobyte spätnú väzbu. Od dátumu odchodu majú k dispozícii formulár na vyjadrenie celkovej spokojnosti. 
  • Komunikácia Vo vašej onboard aplikácii si môžete zapnúť chat a proaktívnejšie komunikovať s hosťom. Alebo môžete hosťom povoliť zapnutie navigácie a zrealizovanie rýchleho telefonátu s recepciou.
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info