100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Prepojte vaše externé aplikácie a riešenie s Ellipse API

Spojte vašich partnerov pomocou API alebo preneste všetky účty a faktúry do vašej účtovnej aplikácie alebo CRM. 

Otvorené API - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Autentifikácia Celá komunikácia prebieha až po celkovej HTTP autentifikácii s vytvorenými povereniami. Kvôli bezpečnosti je API viazané na doménu a IP adresu. 
  • Pripojenia Svoje pripojenia môžete spravovať v nastaveniach. Iba vy môžete spravovať všetky pripojenia a konfigurovať ich možnosti. 
  • Limity IP Zabezpečenie môžete zvýšiť obmedzením adresy IP pre prepojených partnerov. Budú môcť odosielať údaje len z ich konkrétnej IP adresy, ktorú im uložíte v nastaveniach. 
  • Jednoduchosť Dokumentácia je viditeľná online a vaši partneri môžu testovať vývoj na Demo verzii. Neváhajte nás kontaktovať, ak chcete túto možnosť prebrať detailnejšie. 
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info