100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Moderná webová stránka je váš najvýkonnejší predajca

Tvoríme moderené predajné weby, ktoré vám prinášajú množstvo priamych rezervácií. Jedinečný a moderný dizajn, ktorý predáva.

Orientované na konverziuPri tvorbe každého webu myslíme na maximalizáciu priameho predaja. Od A po Z je koncept webu nastavený predávať.

Najnovšie nástrojePoužívame čistý kód a optimalizované prostredie so SEO optimalizáciou. Najmodernejšie programovacie jazyky.

Jeden adminJedna úprava vyvolá zmenu na všetkých frontoch. Úpravy v admine sa prejavia ihneď na webe, vo web bookingu, v hotelovom systéme.

Moderný dizajnNeustále tvoríme nové dizajny. Sledujeme trendy a váš web bude vždy top. Nové weby každý mesiac. Neustále pribúdajúce template.

Jednoduchá správaNeobmedzené možnosti. Každá časť webu je vami ľahko editovateľná. Upravujte bannery, slider, popisy, fotky, kľúčové slová, online formuláre.

Form builderVyskladajte si vlastný online formulár plne odolný voči spamu. Vlastné polia, povinné súhlasy, selecty, bez limitov.

SEO managementVaše meta dáta máte plne pod kontrolou. Zvšetky podstatné SEO pravidlá sú priamo zapracované v redakčnom systéme.

Social media readyVaše odkazy na sociálnych sieťach sú vždy profesionálne. Meta popisy prenášame v hlavičkách podstránok automatizovane.

Insta feedsZobrazte vaše posledné posty z Instagramu na webe. Buďte aktuálny. Najnovší content na webe bez manuálneho vkladania, priamo cez API.

Hlasovania a súťažeChcete spustiť súťaž o najlepšiu fotku vašich hostí. Bez problémov ju pripravíte v admine. Online hlasovania a súťaže.

Stále modernýAk si vyberiete našu šablónu a mesačný program, tak si váš web môžete kedykoľvek v budúcnosti jednoducho prepnúť na nový. Vyberiete nový dizajn z dostupných šablón.

MarketingPripojte vaše online marketingové nástroje bez obmedzení. Google Tag Manager, Google Analytics, Hotjar, Mouseflow, chatbots, jednoduchým pridaním v admine.

Vyskúšaj demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info