100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Timi je váš web booking pre upselling a časovanie služieb

Umožnite vašim zákazníkom objednať si masáž alebo vstup do wellness online. Spravujte všetok dostupný čas online a zvyšujte predaje aj výnosy. Plánujte efektívnejšie a presnejšie.

Timi - Booking engine pre rezervácie služieb - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Dizajn Vaša značka, farby, logá sú pripravené na jeden klik. Profesionálny dizajn a UX optimalizácia pre najlepšiu mieru konverzie vašich predajov.
  • Mobil friendly Celý Timi ako aj Booking engine je funkčný online a plne pripravený pre mobilné telefóny. Celý obsah je dotykový a jednoduchý na použitie.  
  • Nastavenia Môžete si úplne prispôsobiť vaše nastavenia, izby, miesta, služby. Spravujte všetky kombinácie služieb, voľných časov, dní v týždni, konkrétnych hodín rezervácií. 
  • Cross-selling Ak predávate vstup do wellness centra, je možné vytvoriť vyskakovací banner, ktorý hostí upozorní na voľné časy masáží alebo iných wellness procedúr. Pripravte si svojho najlepšieho predajcu. 
  • Ponuky Kombinujte vaše služby so špeciálnymi akciovými pobytmi. Po rezervácii pobytu cez web, sú hostia vítaní s možnosťou vybrať si najlepší čas pre svoje služby v pobytovom balíku online. Na jeden klik. 
  • Hostia Ak je váš hosť už ubytovaný, môžete mu kedykoľvek počas pobytu umožniť rezervovať si voľný čas na doplnkové služby, vybrať dostupný termín a objednané položky sa automaticky preklopia do hotelového účtu hosťa.
  • Online platby Stále môžete ponúkať svoje služby aj pre neubytovaných hostí. Za vyššie ceny alebo len vybrané typy služieb. Priama online platba je pripravená v poslednom kroku Timi rezervácie. 
  • Jednoduchosť V admine môžete jednoducho spravovať vaše otváracie hodiny. Môžete plánovať nadchádzajúce dni podľa počtu dostupných kolegov alebo jednoducho uzavrieť nedostupné časy počas dňa.  
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info