100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Plánujte podujatia a eventy ešte jednoduchšie a komplexnejšie

Prehľadné a rýchle vytváranie cenových ponúk a plánovanie eventov. Aktívne prepojenie na skladové hospodárstvo, kongresové miestnosti aj dostupnosť ubytovania. Rýchle kópie ponúk a šablón, generovanie výdajky, aj rýchla fakturácia z cenovej ponuky.

Komplexné plánovanieKontaktné osoby, fakturačný partner, harmonogram podujatia, kongresové priestory, ubytovanie, stravovanie, doplnkové služby, kongresová technika.

Overovanie dostupnostíAktívne overovanie dostupnosti a kapacít v požadovanom termíne. Cenová ponuka pre rôzne obsadenosti izieb, špecifiká a požiadavky pre ubytovanie počas podujatia.

Prepojenie na skladPonuka stravovania s konkrétnymi skladovými položkami a kalkuláciami. Predpripravte si svoju budúcu výdajku a uzavrite event oveľa rýchlejšie jednoduchým preklopením.

Cenový sumárPrehľadný cenový sumár ponuky, rekapitulácia DPH, jednotkové ceny, editovateľná výška požadovanej zálohy, dátum opcie ponuky a pod.

PDF výstupPrehľadná a graficky úhľadná ponuka pre vašich klientov je pripravená ja zaslanie na jeden klik. Možnosť výzvy na online platbu. Termín opcie, výšku zálohovej platby a pod.

PrehľadyPrehľadné zoznamy a zostavy, jednoduché triedenie podľa partnerov, miestností, termínov a pod.

LogovanieKomplexné logovanie editácie a úprav v ponukách podľa užívateľov. Prehľadná chronológia verzií a história zmien.

Využívajte históriuKópie už vytvorených ponúk vám významne zrýchlia tvorbu ponuky. Jednoduchým klikom kopírujte už existujúce podujatia, predpripravte si vlastné zostavy a varianty.

Mám záujem o spoluprácu

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info