100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Pickup dashboard a výnosový manažment v praxi

Základy výnosového manažmentu implementované priamo v Ellipse. Prehľadné dashboardy s vývojom predaja a okamžitou editáciou cien.

Channel manager Ellipse cloud

Auto flexi pricingNastavte si flexi koeficienty pri rôznych úrovniach obsadenosti. Denná obsadenosť automatizovane upraví vašu základnú cenu.

Flexi pobytové balíkyFlexi ceny ubytovania si voľne napojíte na doplnkové služby a máte k dispozícii flexi pobytové balíky. Predávajte moderne aj pobytové balíčky služieb.

Pickup dashboardVývoj predaja v poslednom období, popularita termínu vo web bookingu, aktuálna denná priemerná cena aj obsadenosť v minulom roku s možnosťou okamžitej úpravy ceny.

Odvodené cenyPrepojte si kategórie izieb, odvodené rejty na základnú izbu a upravujte denné ceny iba na jednom mieste. Prepojené izby a odvodené rejty sa upravia automaticky. Všetky nové ceny sa odošlú aj do portálov.

Neúplné obsadenieZvýhodnite cenu pri neúplnom obsadení izby. Predávajte aj väčší apartmán pre dve osoby o niečo výhodnejšie. Prípadne iba v mimosezóne. Plné riadenie cien podľa obsadenosti izby aj na úrovni odvodených cenových kategórií.

Dĺžka pobytuZvýhodnite dlhšie pobyty zľavou. Automatický call to action vo web bookingu navádza hostí na predĺženie pobytu so zvýšenou zľavou. Jeden klik pohodlne predĺži deň odchodu o jeden deň.

Web booking analytikaSledujte záujem hostí o termíny v roku, nástupné dni v týždni, zloženia osôb, booking window - včasnosť rezervácií a upravujte flexibilne vašu ponuku presne na to, čo vaši hostia vyhľadajú.

HistóriaV prehľadoch a dashboardoch máte k dispozícii porovnanie s predchádzajúcim rokom. Sledujte vývoj obsadenosti, priemerných cien a s ohľadom na históriu a správanie zákazníkov a upravujte flexibilne predajnú stratégiu.

Vyskúšaj demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info