100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Hodnotenia reálnych hostí po každom pobyte, automatizovane.

Zlepšite Vašu stratégiu priameho predaja s reálnymi hodnoteniami hostí. Sledujte vývoj hodnotení, reagujte svojou odpoveďou a zlepšujte vaše služby.

Hodnotenia hostí - Ellipse Hospitality Cloud solutions
  • Automatické zasielanie Vaše online hodnotenia môžu byť plne automatizované. Zapnite si v CRM mailingoch automatický mail po odchode hostí s jednoduchým šifrovaným odkazom priamo do hodnotenia.
  • Rôzne kritéria Oblasti, ktoré chcete, aby vaši hostia hodnotili si môžete aktivovať alebo deaktivovať v nastaveniach Onboard aplikácie. Po aktivácii sa hosťom zobrazia v online hodnotení.
  • Rýchle odpovede Na každé hodnotenie môžete aktívne reagovať aj zo strany prevádzkovateľa v admine. Ak je hodnotenie nepublikovateľné podľa kritérií, tak ho môžete jednoducho deaktivovať jedným klikom.
  • Filtrovanie Vaše hodnotenia si môžete analyzovať interne vo vašom admine. Rýchle filtrovania pomocou termínov, typov izieb, distribučných kanálov a ďalších kritérií vám umožnia hlbšiu analýzu hodnotení hostí. 
Vyskúšať demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info