100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Najkomplexnejší rezervačný systém. Intuitívna práca.

Vyskúšajte si úplne nový spôsob riadenia prevádzky alebo vášho ubytovania. Ellipse Cloud Vám prináša množstvo výhod po jednom prihlásení.

Drag & Drop úpravyJednoduchá práca s rezerváciami a kalendárom. Presúvanie na klik, rýchle vyhľadávanie, notifikácie.

Moderné dashboardyAktuálne predaje, vývoj obsadenosti, priemerné ceny, počty osôb, príchodov, odchodov, nevybavené opcie, všetko prehľadne a na klik.

Rýchly check-inAutomatizovaný check-in, elektronický podpis, vyplnené povinné formuláre a súhlasy s GDPR, policajné nahlášky vytvorené automatizovane.

Zúčtovanie na klikCelý vyúčtovací doklad na jeden klik. Automatické naťaženie položiek, správne zúčtovanie miestnej dane, faktúra, doklady s odpočtom zálohy na klik.

Interakcia s hosťomKomunikujte s hosťom interaktívne a automatizovane, systém hosťom odosiela pripomienky a inštrukcie presne vtedy, keď je to potrebné.

Všetko spoluNačítajte mailovú komunikáciu s hosťom na jeden klik priamo v rezervácii. Bez dohľadávania v Outlooku, priamo v detaile.

Doklady na klikHotelový účet je vždy pripravený so správnymi položkami hneď po vytvorení rezervácie. Pobytové balíky so službami a cenami podľa veku, termínov a pod.

LogovanieKaždá zmena v rezervácií je logovaná. Majte všetko pod kontrolou. Kto, kedy aj z akej IP adresy v systéme upravoval.

Prístupy a právaDvojfaktorová verifikácia pri prihlásení z externej IP adresy mimo prevádzky. Limitovanie práv, voľné pridávanie používateľov.

Auto mailingSprávy hosťom zasiela systém automatizovane. Nastavte si všetky ručné maily v Ellipse. Správy po vytvorení rezervácie, pred príchodom, upselling, pri zmene stavu rezervácie a mnoho ďalších.

Skupinová rezerváciaSkupinová rezervácia na jeden klik. Rýchle pridanie viacerých izieb v rezervácii, menné zoznamy hostí, hromadné nastavenie stravovania a ďalšie vychytávky.

Reporty a prehľadyPrehľady a zostavy na klik. XLS exporty, tlačové zostavy, všetko prehľadne aj s rýchlymi odkazmi a skratkami v hlavnom menu.

Vyskúšaj si demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info