100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Booking engine s vysokou úspešnosťou dokončenia rezervácie

Zmeňte Váš web na najlepšieho predajcu. Silný nástroj na priame rezervácie, vo vašich farbách, vašom brande a s množstvom funkcionalít.

Bez provízieVšetky priame rezervácie sú plnohodnotne vaše. Maximalizujte priamy predaj s 0% províziou.

Mobile readyKaždá časť web bookingu je pripravená na dotyk prsta a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Všetko sa presúva do mobilu.

Sila branduVaše farby, vaše logá, vaše fotografie. Celý web booking je prispôsobený vášmu brandu na pár klikov.

Online marketingPripojte si všetky vaše online nástroje. Google Tag Manager, Google analytics, Hotjar, Mouseflow, čokoľvek. Neobmedzene.

Cenové variantyVytvorte si cenové kategórie bez obmedzení. Nevratné rezervácie, s raňajkami, zľavy na dlhšie pobyty, neúplné obsadenie izby a množstvo ďalších.

Pobytové balíkyPriamy predaj pobytových balíkov. Limitovanie nástupných dní v týždni, doplnenia služieb s presnými cenami, zľavy na ubytovanie, možnosť napojenia flexi cien na pobytové balíky.

Ceny služiebVaše služby si nastavíte presne tak ako potrebujete. Rôzne ceny služieb podľa veku osôb, termínu v roku, typu a kategórie izby, presné napojenie na položky pokladne pre správne zúčtovanie v účte.

Flexi ratePosuňte vašu cenotvorbu na nový level. Automatizovaný flexi rate podľa obsadenosti hotela/izieb, trendy v predaji. Prepojené ceny izieb, rejtov.

Book directZapnite si promo nástroje priamo v Ellipse. Zvýraznite najvýhodnejšie ceny na webe, popup okná, exit okná pri odchode kurzora z web bookingu a ďalšie nástroje.

ZdieľaniePripravte hosťom link na dokončenie rezervácie. Termín, typ pobytu, doplnkové služby, osoby podľa veku a vygenerovaný link zašlite hosťom. Po kliku sa hosť nachádza v poslednom kroku vyplnenia osobných údajov a platby.

Prehľadný dizajnBooking engine neustále optimalizujeme. Vyhodnocujeme správanie návštevníkov, UX a neustále používate najmodernejšiu verziu aj vy. Vyťažte z nášho know-how.

ŠtatistikaOkrem toho, že všetky štatistiky a konverzie si môžete merať v Google analytics, sledujeme vyhľadávania a nákupy aj v Ellipse. Znázorňujeme vám dopyty v jednotlivých termínoch pri cenotvorbe. Prinášame komplexný dashboard nákupného správania.

Vyskúšaj demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info