100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Channel manager pre automatickú synchronizáciu cien, dostupnosti a pobytov

Všetko z jedného miesta. Ušetrite čas s nekonečným nastavovaním a upravovaním v extranetoch. Synchronizujte všetko z Ellipse Cloudu na vaše predajné portály. Automatické preklápanie rezervácií do plachty.

Channel manager Ellipse cloud

Rýchle nastavenieS úplne jednoduchým nastavením vám radi pomôžeme. Vaše ubytovanie a izby sa prepoja pomocou ID čísel z adminu.

XML aj iCalPripojte si svetové OTA pomocou obojstrannej XML komunikácie aj akýkoľvek portál pomocou iCal synchronizácie.

Vysoká úspešnosťKvalita našej komunikácie s portálmi je dlhodobo na úrovni 99.99%. Spoľahnite sa na našu presnosť a precíznosť.

Viaceré zariadeniaAk máte zariadenia pod rôznymi profilmi na bookingu alebo iných portáloch spojíme vám ich v jednom admine.

Rôzne kategórieŽiadne kompromisy s cenovými kategóriami. Vytvárajte si ich neobmedzene a napojte na portály priamo alebo matematickým prepočtom.

Flexi rateAk používate flexi rejty a automatickú úpravu cien. Po každej zmene obsadenosti zaktualizujeme vaše ceny. Po pár nových rezerváciach v plachte pošleme na portály nové vyššie ceny.

Priamy mailingAutomaticky môžete komunikovať aj s hosťami, ktorí prichádzajú z online portálov. CRM mailing doručíme aj bookingovým hosťom.

Nepretržitá aktualizáciaEllipse okamžite zaktualizuje nové dostupnosti a ceny jedným klikom. Žiadne kompromisy, priama komunikácia s portálmi bez tretej strany.

Vyskúšaj demo

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info