100% vytvorený na Slovensku. Pripoj sa k úspešnému príbehu Ellipse. Podnikaj spolu s nami. Viac info / Podpora a Hotline

www.ellipsecloud.com
Ellipse PMS Vyskúšať demo

Kalendár podujatí, kurzov, eventov a skupinových cvičení

Vytvorte si kalendár podujatí a predávajte online individuálne vstupy, celé kurzy alebo akékoľvek skupinové cvičenia. S jednoduchou registráciou, online platbou a reálnou dostupnosťou.

Plánovanie hodínVytvárajte neobmedzene podujatia, kurzy, eventy v prehľadnom admine. Manažment miestností, lektorov aj kapacít v cloude.

Predaj vstupov aj kurzovPrehľadná cenotvorba individuálnych vstupov aj nákup komplexných kurzov. Na pár klikov.

CRM databázaAktívne vypĺňanie údajov existujúcich hostí z CRM databázy. Prepojená CRM databáza naprieč všetkými modulmi, ubytovacou časťou, reštauráciou aj službami.

Evidencia účastiJednoduchá a prehľadná evidencia účasti, náhradné termíny, ohlásená neúčasť vopred, online predaj dostupných miest v reálnom čase.

Bez provízieVšetky priame rezervácie sú plnohodnotne vaše. Maximalizujte priamy predaj s 0% províziou.

Mobile readyKaždá časť web bookingu je pripravená na dotyk prsta a optimalizovaná pre mobilné zariadenia. Všetko sa presúva do mobilu.

Sila branduVaše farby, vaše logá, vaše fotografie. Celý web booking je prispôsobený vášmu brandu na pár klikov.

Online marketingPripojte si všetky vaše online nástroje. Google Tag Manager, Google analytics, Hotjar, Mouseflow, čokoľvek. Neobmedzene.

Ceny služiebVaše služby si nastavíte presne tak ako potrebujete. Rôzne ceny služieb podľa veku osôb, termínu v roku, typu a kategórie izby, presné napojenie na položky pokladne pre správne zúčtovanie v účte.

ZdieľaniePripravte hosťom link na dokončenie nákupu. Jednoduchý link na nákup konkrétnej hodiny pre ešte jednoduchšie zdieľanie online na sociálnych sieťach, v newslettroch a pod.

Prehľadný dizajnBooking engine neustále optimalizujeme. Vyhodnocujeme správanie návštevníkov, UX a neustále používate najmodernejšiu verziu aj vy. Vyťažte z nášho know-how.

Mám záujem o spoluprácu

Naši zákazníci

Našimi zákazníkmi sú veľké hotelové rezorty s viac ako 500 ubytovacími jednotkami, hotely, reštaurácie aj malí ubytovatelia a jednotliví vlastníci apartmánov. Ellipse Cloud sa prispôsobí vašim potrebám funkcionalitami aj cenou.

99.99% dostupnosť

500+ zákazníkov

45% priemerné zvýšenie predaja

Čo zmena systému zákazníkom priniesla?

Zvýšenie priameho predaja. Automatizáciu komunikácie s hosťom. Automatizáciu dennodenných povinností. Komplexnosť modulov. Reštaurácia, ubytovanie, služby, podujatia, eventy, vernostný systém pod jednou strechou. Úsporu času a nový pohľad na procesy. Moderný a prehľadný online prístup. Neobmedzenosť a otvorenosť systému. Neustále novinky a vylepšovanie funkcionalít.

Vyskúšajte Ellipse aj vy

Sme oficiálnym partnerom Google Hotels

Zvýšte podiel priamych rezervácií. Aktivujte nástroje Google Hotels a Google Hotel Ads a naštartujte vaše priame rezervácie.

Viac info