Moderný hotelový a rezervačný systém sa nezaobíde bez šikovného a bezpečného riešenia online platieb. Nové technológie neustále prinášajú vylepšenia a všestrannosť použitia. Priamo v hotelovom systéme Ellipse, v online Web bookingu a pri online rezervácii doplnkových služieb vám umožňujeme priamu integráciu bezpečných bankových tlačidiel na rýchle online platby za vaše služby s okamžitým potvrdením úspešnosti transakcie. 

Platba kartou nesie svoje riziko

Najuniverzálnejšou metódou a zosobnením online platieb sa stala v ostatnom období online platba platobnými kartami. Online transakcie platobnými kartami a obvzlášť tie neautorizované bez 3D security kódu sú zároveň aj významným bezpečnostným rizikom hlavne pre vás ubytovateľov. Málokto vie, že každá neautorizovaná platba je veľmi jednoducho reklamovateľná zo strany zákazníka a vy ako poskytovateľ služieb môžete byť automaticky zo strany banky pripravený o časť peňazí priamo na vašom bankovom účte. 

Bezpečné riešenia 

V súčasnosti existujú v online platbách iba dve bezpečné alternatívy na riešenie online platieb. Prvou možnosťou je zabezpečená online platobná brána s povinným 3D security kódom (SMS potvrdenie platby) alebo online bankové tlačidlá. Do systému Ellipse sme zapracovali obe alternatívy a prinášame Vám službu Ellipse Pay, ktorú vám po schválení obratom aktivujeme a spustíme aj vo vašom systéme. 

 

Kde všade sa dá online platba využiť?

Vďaka našej hĺbkovej integrácii online platieb do systému vám Ellipse Pay umožňuje:

  • online platby za webové rezervácie pobytov
  • online platby za rezervácie časových služieb (modul Timi)
  • online platby za dodatočne objednané služby
  • online check-out platba za pobyt zo strany hosťa
  • úhrada dokladov v systéme
  • úhrada faktúr (proforma, zálohových aj vyúčtovacích) 
  • manuálne platby pre akýkoľvek účel predaja vašich tovarov a služieb 

Voľnosť a široký výber alternatív online úhrady za vaše služby vás výrazne približujú k zákazníkom a prinášajú garanciu a jasné potvrdenie objednávok zo strany zákazníkov. Bankové tlačidlá sa v čase korony stávajú stále viac populárne a sú pre vás ubytovateľov istotou. Neváhajte nás kontaktovať a radi vám službu Ellipse Pay aktivujeme.