Okrem štandardného využitia systému Ellipse pre jedného prevádzkovateľa ubytovania je možné náš systém premeniť aj na cestovateľský portál s rôznymi ubytovaniami v rôznych lokalitách. Tento portálový modul sme využili aj pri projekte Dovolenka v apartmáne. 
 


Rôznorodé ubytovania v hotelovej plachte a nastavenia parametrov filtra

Hotelovú plachtu si v tomto prípade na rozdiel od bežného ubytovania vytvoríte vyskladaním samostatných apartmánov, chát, chalúp, penziónov a akýchkoľvek typov ubytovania. V admine systému sú k dispozícii rozšírené nastavenia filtra, ktorý pomáha pri vyhľadávaní ubytovania v rôznych lokalitách, rôznych vybaveniach a pod. Filter a parametre si dokážete individuálne vyskladať podľa potreby. V základných parametroch filtrovania ubytovaní môžete využiť napr:

 • typ ubytovania
 • lokalita
 • GPS súradnice
 • počet osôb
 • počet izieb 
 • vybavenosť ubytovania 
 • možnosti grilovania
 • vlastná sauna alebo wellness
 • ubytovanie s domácim miláčikom
 • chaty v prírode 
 • ubytovania s výhľadmi na hory 
 • a pod. 

Tieto kritéria si nastavíte podľa potreby a podľa vlastného uváženia. Navrhnuté filtre následne priradíte ubytovaniam v systéme a sú k dispozícii pri vyhľadávaní v kalógu na webe.  

Živé vyhľadanie dostupnosti a ceny

Podľa zvolených parametrov zo strany zákazníka systém prehľadá všetky ubytovacie jednotky v danej lokalite a v danom termíne a vráti zákazníkom reálne dostupné jednotky a reálne ceny prepočítané podľa zvoleného počtu osôb a veku osôb. 
 


Rýchla priama rezervácia

Jednoduchým preklikom na online rezerváciu je možné priamo z hľadania dokončiť rezerváciu vyplnením osobných údajov alebo si zákazník môže zobraziť detail konkrétneho ubytovania s galériou a hlavným popisom, mapou, vybavením a opäť možnosťou priameho dokončenia online rezervácie. 
 


Neobmedzené možnosti využitia 

Funkcionality portálovej verzie Ellipse je možné zúžitkovať veľmi kreatívne a vytvoriť si vlastné bannery s preklikmi na vybrané typy ubytovaní, lokalitu, typy ubytovania alebo termíny. Tieto jedinečné URL odkazy môžete následne využiť v online marketingu a podpore predaja na sociálnych sieťach, v newslettroch, v mailových podpisoch, v blogu a pod. 

Webový portál je možné doplniť rôznymi blogovými sekciami a článkami s tipmi na výlety, atrakcie, športové podujatia a pod. Aj samotná grafika portálu má neobmedzené možnosti. Buď si grafický návrh pripravíte individuálne alebo vám s grafikou nového portálu radi pomôžeme. Dostupné funkcionality je možné využiť aj pre váš projekt v regióne alebo lokalite, kde prevádzkujete svoje ubytovania alebo spravujete nehnuteľnosti iným vlastníkom apartmánov. 

Všetky funkcionality Ellipse cloudu môžu byť aj v tomto prípade využité. Jednotlivé apartmány a ubytovania je možné napojiť na channel manager aj cez ich samostatné kontá na Bookingu, v Expedii, Megaubytovaní a pod. Využívať môžete online checkiny, automatizované mailingy, fakturácie aj na rôzne spoločnosti a v prípade potreby aj ekasy na rôzne spoločnosti.

Prezentovaný projekt live: https://www.dovolenkavapartmane.sk/ 

Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať na adrese office@horecagroup.sk alebo telefonicky +421 904 508 413.